REKLAMA

Plantacja maryśki w Kłodzku

Nawet 3 lata więzienia grozić mogą 27-latkowi, którego policja zatrzymała nie tylko w związku z posiadaniem marihuany, ale też w związku z jej uprawą.

24 lipca policjanci z Kłodzka prowadząc czynności operacyjne dokonali przeszukania jednej z posesji na terenie gminy Kłodzko. – W trakcie przeszukania ujawnili 96 sadzonek konopnych oraz 43 gramy marihuany, a także sprzęt do jej uprawy – mówi rzecznik KPP w Kłodzku, Wioletta Martuszewska. 27-latek już został zatrzymany, odpowie za posiadanie i produkcję środków odurzających. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Plantacja maryśki w Kłodzku

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×