REKLAMA

XVIII Dzień Akordeonu

Gwiazdą tegorocznej edycji Dnia Akordeonu będzie duet Art-Acc Duo w składzie: Łukasz Cholka i Wiesław Nowakowski.

Usłyszymy nową jakość w muzyce akordeonowej, a to za sprawą połączenia akordeonu akustycznego z najnowszym, cyfrowym modelem instrumentu. Oprócz występu już uznanych artystów, będzie można zapoznać się także z talentem uczniów szkoły muzycznej. Dzień Akordeonu cieszy się dużym zainteresowaniem i za każdym razem sala widowiskowa Kłodzkiego Ośrodka Kultury jest wypełniona po brzegi. Pomysłodawcą imprezy i prowadzącą koncerty już od 18 lat jest Liliana Stopka.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): XVIII Dzień Akordeonu

W Karłowie powstaje parking na 87 samochodów. W tym 3 miejsca przeznaczone będą dla osób niepełnosprawnych, a 3 dla autobusów. Tempa prac nie spowalniają nawet warunki pogodowe, bo kostka gdy padał śnieg układana była w namiotach.

27 lutego Rada Powiatu Kłodzkiego podjęła uchwałę w sprawie likwidacji Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej. Czy to kończy sprawę? Nic podobnego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×