REKLAMA

Ostatnia mąka

W październiku 2011 roku Jakub Szulc, ówczesny wiceminister zdrowia i poseł PO z Kłodzka, podarował wiceburmistrzowi Henrykowi Urbanowskiemu kilogram Pszennej Poznańskiej, pochodzącej z zagrożonego (wtedy) likwidacją młyna w Kłodzku.

- Władze miasta w ramach projektu poprawa dostępności komunikacji wyspy Piasek odcięły kłodzki młyn od dostaw zboża. Firma plajtuje, pracę straci 20 osób. Może ten ostatni kilogram mąki z kłodzkiego młyna zwróci uwagę władz Kłodzka, że one powinny pomagać przedsiębiorcom, a nie im szkodzić - wyjaśniał nietypowy podarunek minister Szulc. Urbanowski prezent przyjął, ale argumenty dotyczące problemów kłodzkiego młyna puścił miło uszu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Ostatnia mąka

Obrazek użytkownika Andrzej
  • Andrzej
  • 29-04-2019

Michal K...t zabrali mu wszystko a on im włazi w cztery litery .Obraźony tylko na kogo sam na siebie i alkoholizm to choroba która go zaprowadzi do ruiny .Przed każdym rozpoczęciem pracy odwiedzał Źabke po 2 setki tak rozpoczynał dzień a nie wspomnę ile razy na %mocnych przyszedł do pracy tego niewidział i nie widzi .Walczył z ekipą byłago ,z perspektywy czasu można odpowiedzialnie stwierdzić źe on zawsze był z nimi łączy go nienawiść alkohol i narcyzm niezna jak jego pryncypiał słowa przepraszam . Korytowska tak przychodził i prosił cztery lata temu nie głosującie na Byłego a w tamtym roku głosujcie ?bez słowa komentarza bo brak słów Tak samo z Młynem .

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×