REKLAMA

Nasz finał na ekranie

TVN w Dusznikach - Zdroju i Zieleńcu. W powiecie datki zbierać będzie 12 sztabów.

Podczas najbliższego finału powiat kłodzki zostanie wyróżniony. Dusznik-Zdrój znalazły się w grupie 11 miast (Gdańsk, Poznań, Zielona Góra, Łódź, Rzeszów, Sosnowiec, Kraków, Wrocław, Toruń i Białystok), z których prowadzona będzie transmisja na żywo z przebiegu 27. finału WOŚP. TVN transmitować będzie to dziać się będzie na stokach narciarskich w Zieleńcu, a także z Muzeum Papiernictwa i Dworku Chopina w Dusznikach-Zdroju. Na stoku narciarskim w Zieleńcu stanie scena. Pokaz tańca snow dance prowadzi Karina Zwolińska, a o godz. 15.30 GOPR zaprezentuje pokaz ratownictwa górskiego. WOŚP zagra również w centrum Dusznik-Zdroju, w Teatrze Zdrojowym im. Chopina oraz w Muzeum Papiernictwa. 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 13 stycznia. Tym razem pieniądze będą zbierane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W powiecie kłodzkim zarejestrowało się 12 sztabów.

WOŚP na stoku w Zieleńcu

9.00 – pokaz snowboardowy
11.00 – pokaz balonowy
12.00 – slalom na nartach
16.30 – konkurs WOŚP,
układanie puzzli 17.00 – wyścig zdalnie sterowanych samochodzików
18.00 – konkurs WOŚP,
ściskawa 19.00 – samochód rajdowy na stoku, pokaz młodzieżowej drużyny pożarniczej
20.00 – światełko do nieba Przez cały dzień: biathlonowa strzelnica laserowa, kosz widokowy na wysięgniku do podziwiania widoków

Przed rokiem wolontariusze WOŚP zebrali w powiecie kłodzkim ponad 220 tys. zł

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się wynikiem 81 mln zł. To niemal o 20 mln zł więcej, niż w 2017 roku. Nie zawiedli mieszkańcy powiatu kłodzkiego. Oni do puszek WOŚP wrzucili 225 tys. zł (najwięcej w Kłodzku). Wyśrubowanego w 2017 roku rekordu (280 tys. zł) nie pobito, ale przecież nie o to w akcji WOŚP chodziło.

Tyle zebrały nasze sztaby w 2018 roku:
Kłodzko - 40 tys. zł
Polanica-Zdrój - 26,9 tys. zł
Szczytna - 13,6 zł tys. zł
Nowa Ruda - 27 tys. zł
Kudowa-Zdrój - 20,5 tys. zł
Duszniki-Zdrój - 22 tys. zł
Radków - 11,5 tys. zł
Stronie Śląskie - 26,7 tys. zł
Ołdrzychowice - 7,6 tys. zł
Bystrza Kł. - 8,7 tys. zł
Międzylesie - 10,6 tys zł
Domaszków - 9,3 tys. zł

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nasz finał na ekranie

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×