REKLAMA

Podpisali umowę

foto: Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Nowy profil klasy magazynier-logistyk powstanie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku.

Współpraca szkoły, pracodawcy firmy Leroy Merlin i samorządu powiatu kłodzkiego zaowocowała podpisaniem umowy o utworzeniu kolejnej klasy patronackiej w naszej powiatowej szkole.
Strony podpisując umowę podjęły decyzję o współpracy w zakresie edukacji w celu odpowiedniego przygotowania młodzieży do pracy zawodowej w przyszłości.
Zarówno firma Leroy Merlin jak i szkoła wyraziły chęć ścisłej współpracy naukowej i dydaktycznej w zakresie edukacji zawodowej uczniów.
„… Uważam, że jest to dobrze obrany kierunek na dzisiejsze czasy, i że wszyscy na tym zyskamy, uczniowie będą mieli możliwość podjęcia pracy zaraz po ukończeniu szkoły i to w miejscu zamieszkania, firma zyska przygotowanych, wykwalifikowanych pracowników a w powiecie zmniejszy się bezrobocie” zakłada wicestarosta Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk.

info: Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (6): Podpisali umowę

Obrazek użytkownika Sondaz
 • Sondaz
 • 21-06-2018

Sensacyjne wyniki sondy ulicznej w Klodzku .Sondaż przeprowadzony od 17.06.do 19.06.Wynik...................... Michal Piszko.......35% ..'''''''''" ...... Dariusz Mikosa.....34%.................... Henryk Urbanowski ...21%............. Bogusław Szpytma ......6%............. Tomasz Karolczak ........4%..............
Obrazek użytkownika Wiesz kto
 • Wiesz kto
 • 21-06-2018

Oby były kamery w urnach . W urnach tylko głosy wyborców .
Obrazek użytkownika Sondaz
 • Sondaz
 • 21-06-2018

Wyborcy Klodzka opowiadają za spokojem są przeciwni czarnymu PR jaki na start w swoich gazetach wytworzył Pan Szpytma jak również stracił na otwarciu obwodnicy większość mówiła wprost kpina .Dariusz Mikosa zyskuje mocno w elektoracie PiS t/z kościelnym tu tracą Piszko i Szpytma .Henryk Urbanowski zyskuje z sondażu na sondaż gdyby nie problemy prawdopodobnie wygrał by wybory juz w pierwszej turze .Piszko największym poparciem cieszy się na dużych osiedlach .Tomasz Karolczak zyskał niedużo ale zyskał mało znany musi bardziej być rozpoznawalny .
Obrazek użytkownika Boni
 • Boni
 • 21-06-2018

A kto to brał udział w sondażu , a gdzie kampania wyborcza , gdzie programy które można przeglądać , a gdzie wywiady w prasie i w internecie , czy ktoś się przedstawił , np kim jest , jakie ma wykształcenie , poglądy religijne , czy w jego życiu jest ważna rodzina , co sądzi o dekalogu , co by zrobił by walczyć z alkoholizmem i narkotykami przy czym nie ranić ludzi , jak zapobiegać tym nałogom pomysł itp . Wszystkich kandydatów musimy dokładnie poznać , a nie gruszki na wierzbie i NIE POMAWIAĆ NIKOGO NIE WYZYWAĆ MÓWIĆ O SOBIE I O SWOJEJ WIZJI NA KŁODZKO PRZEDSTAWIĆ PROGRAM WYBORCZY TAK BYŚMY WSZYSTKICH NASZYCH KANDYDATÓW POZNALI NA KONIEC KAŻDY Z KANDYDATÓW POWINIEN ZŁOŻYĆ PRZYSIĘGĘ ŻE PROGRAM SWÓJ WYPEŁNI I SUMIENNIE BĘDZIE WYKONYWAŁ SWOJE OBOWIĄZKI .
Obrazek użytkownika Sondaz
 • Sondaz
 • 21-06-2018

W 2014 r ze 100% dokladnoscia sondaz nasz wskazywal zwyciesce .To bezposrednia rozmowa z mieszkancami. Dzisiaj juz mozna powiedziec ze druga tura wyborow to Piszko kontra Mikosa . Byly Burmistrz stracil zufanie jego elektorat przejal Pan Mikosa . Gdyby Henryk. Urbanowski.poparl Mikose glosy by sie podzielily na Piszko i Mikose nic niezyskuje Szpytma to jest fenomen wybrczy .
Obrazek użytkownika Sondaz
 • Sondaz
 • 21-06-2018

Sorry byk zwyciezce

Uczestnicy podczas części teoretycznej

Uczniowie z całej Polski będą rywalizować w 17. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”. Trwa rejestracja szkół na wydarzenie, które odbędzie się już 20 maja 2019 roku w Nowej Rudzie.

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×