REKLAMA

Posprzątają góry

W tym roku akcja góry są w porządku zostanie przeprowadzona we wrześniu (21 i 22 września).

To wspólny projekt Parku Narodowego Gór Stołowych, Komendy Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Kłodzku i Funduszu Rozwoju Inicjatyw Lokalnych Qdowa. Śmieci pozostawiane na szlakach przez turystów będą zbierać także uczniowie szkół z Kudowy, Dusznik, Szczytnej Lewina i Radkowa. Kolejnego dnia, czyli 22 września, harcerze ZHP przygotują coś specjalnego dla turystów i okolicznych mieszkańców chcących przyłączyć się do akcji sprzątania Gór Stołowych. Szczegóły akcji wkrótce na www.qdowa. org.pl/aktualnosci/.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Posprzątają góry

100 tys. zł przekaże gmina wiejska Kłodzko powiatowi na remont drogi Starków – Krosnowice.

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w II Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 8 października w Nowej Rudzie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×