REKLAMA

Groźny wypadek na DW 381

Kolejne tra

14 kwietnia (piątek) około godziny 19:35 na DW nr 381 między Bierkowicami a Święckiem doszło do groźnego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki BMW z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Prawdopodobną przyczyną była próba uniknięcia zderzenia ze zwierzęciem.
W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Na chwilę obecną droga jest zablokowana. Więcej informacji po otrzymaniu oficjalnego komunikatu od służb ratunkowych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Groźny wypadek na DW 381

Obrazek użytkownika monty
  • monty
  • 15-04-2017

Kolejny samobójca w BMW. Jest to najczęściej ulegająca wypadkom marka samochodu. I to nie samochód jest winien jeno jego fani.

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×