REKLAMA

Góra śmiechu

Kłodzki Ośrodek Kultury zaprasza na program Kabaretu K2 z gościnnym udziałem Igora Kwiatkowskiego, który powala niepowtarzalnym urokiem i błyskotliwą ripostą.

Obiad, randka, kłótnia, godzenie się i... kabaret, bo wszystko z kobietą smakuje lepiej. Dlatego właśnie Kabaret K2 rozszerzył swój skład o kobietę. Dominika Najdek dołącza do Michała Zenknera i Bartosza Klauzinskiego. Od teraz Kabaret K2 to trzyosobowy zespół, który nieźle miesza na scenie kabaretowej. Są dynamiczni, energiczni i charakterni. „Program z kobietą” to zestaw skeczów i scenek obyczajowych, dotyczących codziennego życia w bardzo krzywym i śmiesznym zwierciadle. - Skecze piszemy oczywiście po to, żeby widza rozbawić. Ale nie tylko. Staramy się, żeby były o czymś. Jednak jest to staranność nienachalna, unikamy dydaktyki. Jak ktoś chce się tylko pośmiać, to się tylko pośmieje. Jak ktoś szuka czegoś więcej, to znajdzie – zachęcają twórcy. A Igor Kwatkowski to kabareciarz, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami, które bawią tysiące widzów. Porywające widowiska współzałożyciela kabaretu Paranienormalni wyróżniają się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością. Program z kobietą będzie można obejrzeć w KOK-u 19 stycznia o godz 17.00. bilety kosztują 55 i 50 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Góra śmiechu

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

foto: pixabay.com

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi pozyskało dotacje na wykonanie I etapu prac związanych z remontem dachu Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Starym Wielisławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×