REKLAMA

Pijana matka "opiekowała się" dziećmi

Niemowlęta zostały zabrane do placówki opiekuńczej.

fot. internet

Kobieta miała 2 promile. Zajmowała się w takim stanie 7-tygodnowymi dziećmi.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku wczoraj (poniedziałek, 29 czerwca) około godz. 14.00 zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie powiatu kłodzkiego. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwoje śpiących niemowląt i matkę, która sama się nimi opiekowała. Od kobiety czuć było wyraźną woń alkoholu. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że 42-latka miała 2 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie zajmowała się swoimi 7-tygodnowymi dziećmi. Niemowlęta zostały zabrane do placówki opiekuńczej. Natomiast 42 -latka trafiła do policyjnego aresztu. Materiały postępowania zostaną przekazana do sądu rodzinnego, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie. Jeżeli okaże się, że kobieta swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem stworzyła realne zagrożenie dla życia lub zdrowia dziecka, może jej grozić kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pijana matka "opiekowała się" dziećmi

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Pieniądze z Funduszu będzie można wykorzystać na inwestycje, takie jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, drogi, chodniki i in.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×