REKLAMA

Policja przechwyciła ponad 60 kilogramów narkotyków!

Policja z Kłodzka wspólnie z funkcjonariuszami z Wrocławia zatrzymali 33-letniego mieszkańca województwa opolskiego, który w wynajętym budynku posiadł ponad 60 kilogramów marihuany oraz linie produkcyjną do jej wytwarzania. Zatrzymanemu grozi do 8 lat więzienia.

33-latek okazał się mniej sprytny niż początkowo sądził! W wynajętym mieszkaniu na terenie powiatu kłodzkiego policjanci znaleźli specjalistyczny sprzęt służący do prowadzenia uprawy konopi indyjskich, a także nawozy płynne i donice. W sumie policja zabezpieczyła 17 donic z krzewami konopi w różnej fazie wzrostu, a także ponad 60 kilogramów marihuany.
Podejrzany 33-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty w tej sprawie m.in. za posiadanie znacznej ilości narkotyków i posiadanie przyrządów do wytwarzania środków odurzających.
Okazało się, że mężczyzna ten był już w przeszłości karany za przestępczość narkotykową. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Policja przechwyciła ponad 60 kilogramów narkotyków!

Ulatniający się gaz może być zabójczy, dlatego należy być szczególnie ostrożnym przy jego używaniu. Lokatorzy jednego z budynków w miejscowości Ławica najedli się sporo strachu, kiedy okazało się, że z jednego z mieszkań ulatnia się gaz.

Czasopismo Wspólnota opublikowało ranking sfeminizowania samorządów. Pod lupę wzięto gminy, powiaty i województwa. Jeśli w jakimś samorządzie rządzą wyłącznie panie, przyznano mu 100 punktów (%), ale takich babskich rzeczpospolitych nie było. Za to 40 gmin i 7 powiatów otrzymało wskaźnik 0 procent, co oznacza zerowy udział pań w lokalnych rządach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×