REKLAMA

45 lecie Jeziora Bielawskiego

W tym roku największa atrakcja turystyczna Bielawy obchodzi rocznicę 45 lecia istnienia

Z tej okazji miasto przygotowuje szereg atrakcji sportowych i kulturalnych. Jedną z nich będzie wystawa fotograficzna prezentująca akwen od czasu jego budowy do chwili obecnej. Z tego względu zachęcamy mieszkańców Bielawy i nie tylko, do podzielenia się zdjęciami swojego autorstwa, przedstawiających jezioro z lat 1973-1995. Zdjęcia można publikować w komentarzach na facebookowym profilu Jeziora Bielawskiego, wysyłać na adres mailowy lmasyk@um.bielawa.pl lub przynieść w wersji tradycyjnej do Referatu Promocji UM Bielawa (ul. Piastowska 1, pok. nr 13). Autorzy zdjęć otrzymają nagrody

Zdjęcia zostaną wykorzystane nie tylko do przygotowania wystawy plenerowej oraz w publikacjach internetowych, ale także zostaną zamieszczone w albumie pamiątkowym pod tytułem „Zbiornik Wodny Sudety – Jezioro Bielawskie, 1973-2018”. Wszystkie zdjęcia zostaną podpisane imieniem i nazwiskiem autorów.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 45 lecie Jeziora Bielawskiego

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Była szefową noworudzkiego biura poselskiego Michała Dworczyka, została prezesem Uzdrowiska Lądek – Długopole. O przyszłości uzdrowiska, jego problemach i zmianach jakie nastąpią rozmawiamy z Joanną Walaszczyk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×