REKLAMA

Najpewniej podpalenie

/fot. P.Ziemacki

/fot. P.Ziemacki

W sobotę, 13 sierpnia, po południu, w Krosnowicach, przy drodze na Topolice, doszło do pożaru łąki, na której luzem leżały baloty. W akcji gaśniczej wzięło udział 5 wozów straży pożarnej.

Brak oficjalnych danych na temat przyczyn zdarzenia, jednak okoliczności pozwalają zakładać, że było to podpalenie. Wedle nieoficjalnych informacji, nie był to jedyny pożar balotów, do jakiego doszło tam w ostatnim czasie.

PZ

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Najpewniej podpalenie

Patryk Wild, radny sejmiku województwa dolnośląskiego spotkał się z władzami gmin Nowa Ruda i Radków. Omawiano koncepcję przejęcia linii kolejowej od samorządów i ponownego uruchomienia Kolei Sowiogórskiej. Ujawniamy pierwsze szczegóły tej reaktywacji.

Magdalena Wielczyk to pierwsza w historii Kolei Dolnośląskich kobieta, która poprowadzi pociągi i szynobusy w białożółtych barwach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×