REKLAMA

Kolizja w Żelaźnie

Piątek, 13 października okazał się być pechowy dla dwóch młodych mężczyzn, którzy byli uczestnikami kolizji. Doszło do niej w miejscowości Żelazno, tuż przed 7 rano.

- Kierowca seata nie zastosował należytej ostrożności i uderzył w tył ciągnika rolniczego- relacjonuje rzecznik KPP Kłodzko, Wioletta Martuszewska. Obaj mężczyźni odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Ich stan okazał się być jednak dobry i po przebadaniu wrócili do swoich domów. Na sprawcę nałożono mandat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kolizja w Żelaźnie

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×