REKLAMA

Zabił psa

Po awanturze domowej, zabrał psa do komórki i udusił go używając worka foliowego

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z powiatu kłodzkiego, a podejrzanemu o zabicie zwierzęcia. Sprawca po awanturze domowej, zabrał psa do komórki i udusił go używając worka foliowego. Po zatrzymaniu tłumaczył się, że uśmiercił psa, ze względu na jego wiek. Teraz o dalszym losie mężczyzny, który usłyszał już w tej sprawie zarzuty, zdecyduje sąd.
Policjanci z Bystrzycy Kłodzkiej, w wyniku podjętych działań, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabicie psa. Zatrzymany, to 50 – letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
Do zdarzenia doszło podczas awantury domowej. Mężczyzna zabrał psa do komórki i udusił go używając worka foliowego. Właścicielka zaniepokojona nieobecnością czworonoga, weszła do pomieszczeń gospodarczych i tam znalazła martwe zwierzę. O tym fakcie niezwłocznie powiadomiła Policję.
Podejrzany, po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy tłumaczył się, że uśmiercił psa, ze względu na jego wiek. Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzuty. Grozi mu teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Prokuratura zastosowała także wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania, zakazu kontaktowania się ze swoją konkubiną, a także zakazu opieki nad zwierzętami.
O dalszym losie podejrzanego zdecyduje teraz sąd.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Zabił psa

Obrazek użytkownika lokis
  • lokis
  • 12-10-2016

Teraz sąd ma pole do popisu ! Brak słów co ten człowiek zrobił . Bo był stary piesek ? A ciebie huju tez powinni do komórki , bo za stary jesteś. Sąd powinien wymierzyć karę BEZ apelacyjnych robót w schroniskach czy innych instytucjach zajmujących się zwierzętami.
Obrazek użytkownika lokis
  • lokis
  • 12-10-2016

Dlaczego ktoś usuwa to co myślę ?? Super redaktorki
Obrazek użytkownika rr
  • rr
  • 12-10-2016

ten zwyrodnialec powinien dostać bezwzględnie karę więzienia bez zawieszenia

Bystrzyca jest mi o tyle bliska, że mieszkam w niej wiele lat; z nią związałem te dobre dni i część kiepskich lat. Nie sposób więc przejść obojętnie obok jubileuszu miasta – uzasadnia Edward Kul.

foto: ilustracyjne: pixabay.com

Egzaminy na motocyklowe prawo jazdy w Kłodzku? O tym rozmawiano w starostwie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×