REKLAMA

Dorzucą się do mostu w Wojborzu

foto: pixabay.com

W związku z nagłą koniecznością wykonania remontu mostu w Wojbórz w ciągu drogi powiatowej nr 3245D, radni gminy wiejskiej Kłodzko podjęli uchwałę o przekazaniu na ten cel 100 tys. zł.

Pieniądze tafią do kłodzkiego starostwa, które jako zarządca drogi, zleci wykonanie remontu. - Potrzeba niezwłocznej naprawy mostu wynika z jego złego stanu technicznego, który został ujawniony podczas przeglądu technicznego – uzasadniają swoją decyzję gminni samorządowcy. - Brak zdecydowanych i szybkich działań mógł doprowadzić do konieczności wprowadzenia czasowego zakazu ruchu na moście, w wyniku czego mieszkańcy Wojborza mieliby utrudniony dojazd z jednej części miejscowości do drugiej – dodają. Zakres planowanych robót obejmie: wymianę skorodowanej i przegniłej płyty pomostowej ze stalowej na żelbetową, remont skorodowanych dźwigarów stalowych, remont nawierzchni jezdni i chodników na obiekcie, remont poręczy i barier ochronnych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dorzucą się do mostu w Wojborzu

Polanica-Zdrój, 09-11 października

Piątek, 9 października

Organizacja mediów muzycznych w XXI wieku oraz zasady wykorzystywania praw autorskich
w tych mediach – Hirek Wrona
Teatr Zdrojowy, g.12.00, wstęp wolny

OFICJALNE OTWARCIE FESTIWALU
Hirek Wrona, Goście Festiwalowi
Muszla Koncertowa, g.18.00, wstęp wolny

KONCERT ARTURA ANDRUSA
PREMIERA PIOSENKI „PRZEBÓJ-ZDRÓJ”
Muszla Koncertowa, godz. 18.10, wstęp wolny

VIDEO-DANCING Z KAZIEM – HIREK WRONA
Muszla Koncertowa, godz. 20.00, wstęp wolny

Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×