REKLAMA

100 milionów butelek

Nowa linia rozlewnicza pozwoli zwiększyć produkcję popularnych wód mineralnych o 25 procent.

Projekt inwestycyjny ruszył w październiku. Zakończenie planowane jest na połowę przyszłego roku.
Nowoczesna linia rozlewnicza wód mineralnych ma kosztować 18,5 mln zł. Projekt zakłada obniżenie kosztów produkcyjnych i zwiększenie skali działalności tak, aby marka Staropolanka mogła jeszcze aktywniej konkurować w segmencie naturalnych wód butelkowanych. Inwestycja wpłynie na zwiększenie produkcji Staropolanki do ponad 100 mln butelek rocznie. Nowa linia zostanie zainstalowania w hali magazynowej przy ul. Zakopiańskiej 3 w Polanicy-Zdroju. - To ogromny skok technologiczny, dzięki któremu będziemy produkować szybciej i więcej. Dla powodzenia naszego przedsięwzięcia niezwykle ważne jest, aby móc sprzedawać polskie wody mineralne, wytworzone w nowoczesnym, polskim zakładzie produkcyjnym, zgodnie z ideą patriotyzmu gospodarczego – mówi Wojciech Maj, prezes zarządu Uzdrowisk Kłodzkich. Uzdrowiska Kłodzkie dysponują obecnie 3 rozlewniami – w Polanicy-Zdroju i Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju. Pracuje w nich ok. 200 osób. Wody mineralne z Uzdrowisk Kłodzkich, tj. Staropolanka, Wielka Pieniawa i Kudowianka pochodzą z 4 różnych źródeł, dzięki czemu różnią się smakiem i składem mineralnym.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): 100 milionów butelek

Obrazek użytkownika Mam pytanie ?
  • Mam pytanie ?
  • 13-11-2018

A dlaczego naszej najlepszej wody mineralnej w szklanych butelkach nie można kupić w Żabkach , może ktoś to wie , no dlaczego ?

Zakończyła się sprawa, jakiej jeszcze nie było. Na ławie oskarżonych zasiadało 36 osób.

Nie mają sklepu, ani przystanku autobusowego. Przez wioskę przejeżdżają pociągi, ale się w niej nie zatrzymują. Zabłocie, wioska leżąca zaledwie kilometr od Bystrzycy Kłodzkiej, to zupełnie inny świat...

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×