REKLAMA

Kupią nowości

Biblioteka w Ołdrzychowicach ma dobrą wiadomość dla miłośników książek. Książnicy udało się kolejny raz pozyskać dotację Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zakup nowości wydawniczych.

Ołdrzychowicka biblioteka dostała 13,4 tys. zł na zakup nowości wydawniczych. Wkład własny wyniesie 25 tys. zł. Te pieniądze zostaną przeznaczone na uzupełnienie księgozbioru biblioteki centralnej i jej dziewięciu filii. - Czytelnicy mogą się zatem już wkrótce spodziewać najgorętszych tytułów tego roku na bibliotecznych półkach – zapowiada dyrektor Mariola Huzar. Celem Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020 jest poprawa stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmocnienie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kupią nowości

Druga fala pandemii skutkuje zwiększoną liczbą wniosków o wsparcie działań przeciwkryzysowych samorządów, systemu ochrony zdrowia, służb sanitarnych, ośrodków pomocy społecznej i innych instytucji przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Aby usprawnić proces zamawiania wsparcia w marcu powstała „Platforma Wsparcia WOT”, dzięki której proces wnioskowania o pomoc wojska został maksymalnie uproszczony i odbiurokratyzowany.

Fot. MM

Protestujący w obronie praw kobiet zebrali sie przed biurem senatorskim Aleksandra Szweda z PiS.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×