REKLAMA

Jak długo będzie straszyć?

Straszy i coraz bardziej kontrastuje z piękniejącym Kłodzkiem. Nasi Czytelnicy pytają, kiedy go w końcu wyburzą?

Chodzi o budynek przy ul. Daszyńskiego. Kilkanaście tygodni temu teren, na który ruina stoi, został ogrodzony. Pojawiły się tabliczki z napisem rozbiórka i... - Nic się nie dzieje. Remontowana jest sąsiednia ul. Zawiszy Czarnego, a to straszydło jak stało tak stoi – mówi nasz Czytelnik. - Wiem, że to własność prywatna, ale przecież władze miasta i nadzór budowlany chyba mają coś do powiedzenia – dodaje. Michał Piszko, burmistrz Kłodzka, zapewnia, że problem jest mu znany. - Zmienił się właściciel tej nieruchomości, ale plany pozostały te same. Tam ma być budynek usługowo-mieszkalny – mówi samorządowiec. - Wiem, że właściciel ma już decyzję na rozbiórkę. Potrzebuje, aby wybudować budynek usługowo-mieszkalny nowego planu zagospodarowania przestrzennego. Do końca tego roku sporządzimy taki plan – zapewnia burmistrz Piszko.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Jak długo będzie straszyć?

Mieszkańcy Młynowa mówią, że ich wioska ma wiele zalet, ale... – Wszystko co jest przed ale, jest nic nie warte – zauważa jeden z mieszkańców Młynowa. O co chodzi?

Epidemia kleszczy, czy nasilająca się psychoza ludzi? Jedno jest pewne – robactwa jest coraz więcej. Sprawdzamy gdzie i jak szukać pomocy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×