REKLAMA

Gmina dokłada do remontu

Ponad 1,8 mln zł władze samorządowe gminy bystrzyckiej dołożą w latach: 2018 – 2019 do przebudowy drogi powiatowej

To jeden z ważniejszych szlaków ją przecinających; prowadzi od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 389 w Spalonej do skrzyżowania z drogą krajową nr 33 na pograniczu Wilkanowa i Bystrzycy Kłodzkiej, a przebiega przez: Spaloną, Nową Bystrzycę, Starą Bystrzycę i Bystrzycę Kłodzką.

Koszt całego zadania, które zostanie zakończone do 31 grudnia 2019 r., wynosi 17.610.681,08 zł, przy czym jego dofinansowanie ze środków Programu Interreg V-A wynosi ponad 10 mln zł. Zapewniony jest udział pieniężny powiatu kłodzkiego, którego władze we wtorek, 12 bm., podpisały umowę z firmą Strabag Infrastruktura Południe sp. z o.o. we Wrocławiu na realizację robót budowlanych na odcinku o długości 14,858 km. Zadanie jest wykonywane w ramach projektu pn. „Poprawa dostępności transportowej Gór Orlickich i Bystrzyckich“.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Gmina dokłada do remontu

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×