REKLAMA

Plan na wodę i ścieki

6,8 mln zł wyda Zakład Wodociągów i Kanalizacji na modernizację systemów zaopatrywania w wodę i odprowadzania ścieków.

5-letni plan uchwalili samorządowcy ze Szczytnej. Co konkretnie planują zrobić? Przede wszystkim będą to remonty istniejących już sieci. Poza tym chcą znaleźć dodatkowe, wydajne źródło zaopatrywania w wodę. Na wykonanie odwiertu poszukiwawczego Szczytna chce wydać ok. 600 tys. zł. Najwięcej pieniędzy w 5-letnim planie pochłonie remont sieci wodociągowej w ul. Ludowej w Szczytnej. Na to zadanie, które ma zostać zrealizowane w latach 2021-2022 pójdzie aż 3,5 mln zł. 1,2 mln zł zostanie przeznaczonych na remont wodociągu w Wolanach.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Plan na wodę i ścieki

foto: pixabay.com

Ta restauracja przeżyła kilka lat temu rewolucję Magdy Gessler. Kolejnej rewolucji może już nie przetrwać, bo samorządowcy chcą przerobić ją na mieszkania.

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Komedii ciąg dalszy. Miała się odbyć 24 października. Jednak zapowiadana na ten dzień rekontrola Zamku w Ratnie Dolnym nie odbyła się.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×