REKLAMA

Zaginął pies

Czy widziałeś tego zwierzaka? Ślad po nim zaginął. Ostatni raz widziano go okolicach miejscowości Wolibórz

"Wabię się Szelma i strasznie tęsknie za moją rodzinką, która mieszka w Droszkowie, koło Kłodzka. Cały czas się gdzieś błąkam i nie potrafię znaleźć drogi do domu.
Próbowałem, ile miałem sił w łapkach, ale utknąłem się w okolicach Słupca-Nowej Rudy. Czasem ktoś mi da miskę jedzenia, za co jestem ogromnie wdzięczny, ale bardzo tęsknie za moim prawdziwym domem i przytulaskami moich kochanych dziewczyn Laury i Róży. Pomóż mi odnaleźć drogę do domu, do moich kochanych właścicieli. Jeśli zobaczysz mnie na ulicy, na łące albo na stacji benzynowej, zabierz mnie do samochodu, zawieź mnie na najbliższy posterunek straży miejskiej (Telefon 986), albo do najbliższego weterynarza - nie bój się nie gryzę. Idzie chłodna jesień, proszę nie bądź na mnie obojętny. Proszę zadzwoń do mojego właściciela i powiadom go, żeby przyjechał po mnie i zabrał do mojego ciepłego domku za którym tęsknie. 
 
Z Wyrazami Psiego Szacunku
 
Pies "Szelma"

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zaginął pies

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×