REKLAMA

Nowa Ruda. Znieważył miejsce spoczynku zmarłego

Za czyny, których się dopuścił, 33-latek stanie przed sądem

Fot. KWP Wrocław

Przewrócił krzyż i przesunął płytę nagrobną. 33-latek został zatrzymany w areszcie. Co grozi mu za znieważenie miejsca spoczynku zmarłego?

Nowa Ruda. Policjanci w wyniku przeprowadzonych czynności na terenie cmentarza zatrzymali 33-latka, który próbował uciec z miejsca zdarzenia. Okazało się, że miał powód, aby uciekać. Przewrócił krzyż i przesunął płytę nagrobną. Swoim zachowaniem dopuścił się znieważenia miejsca spoczynku zmarłego i uszkodzenia nagrobka. Na tym jednak nie koniec. Mężczyzna był nietrzeźwy i trafił do policyjnego aresztu. Po przebadaniu okazało się, że miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Ponadto policjanci znaleźli przy zatrzymanym amfetaminę.

Podejrzanemu zostały już przedstawione zarzuty posiadania narkotyków, a także uszkodzenia nagrobka. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Za czyny, których się dopuścił, 33-latek stanie przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

K.Golak

Czytaj także:

<<Zdemolował noworudzki areszt. Jak do tego doszło?>>

<<Czy kierownik wydziału komunikacji unika kary?>>

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowa Ruda. Znieważył miejsce spoczynku zmarłego

Fot. Schronisko Sowa

Ruszyła internetowa zbiórka, a dzierżawca schroniska ujawnia, kto i za co żąda od niego ponad 70 tys. zł

Fot. Zaginieni Policja

Widziałeś mężczyznę? Poinformuj policję, gdzie może przebywać.

Fot. FB/Łukasz Czech

Dziś otwarto oficjalnie zbiornik przeciwpowodziowy w Roztoce, w gminie Międzylesie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×