REKLAMA

Komediowo w Bystrzycy

18 września w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej odbędzie się spektakl komediowy "Pierwszy raz" w reżyserii Adama Biernackiego. Prapremiera dramatu odbyła się na scenie Teatru Narodowego w Warszawie w 2006 roku, a Michał Walczak otrzymał za tekst Europejską nagrodę autorską podczas „Heidelberger Stuckmarkt - Forum Junger Autoren” w Niemczech. Spektakl jest kontynuacją „Piaskownicy”, debiutanckiego dramatu Michała Walczaka, wystawionego z wielkim powodzeniem przez Old Timers Garage w Katowicach w 2010 roku i przez Teatr Nowy w Łodzi w 2011 roku w reżyserii Adama Biernackiego z Anną Walkowiak-Sikorską i Arturem Gotzem w rolach głównych. Przedstawienie promuje piosenka „Miłość z Facebooka”, która została napisana przez Igora Jaszczuka. W spektaklu wykorzystano również utwory: „Takiego chłopaka” (sł. Natalia Grosiak, muz. Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński) oraz „Piano Bros” (muz. Dawid Ludkiewicz)

Wstęp wolny, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem tel. 74 811 05 91

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Komediowo w Bystrzycy

Polanica-Zdrój, 09-11 października

Piątek, 9 października

Organizacja mediów muzycznych w XXI wieku oraz zasady wykorzystywania praw autorskich
w tych mediach – Hirek Wrona
Teatr Zdrojowy, g.12.00, wstęp wolny

OFICJALNE OTWARCIE FESTIWALU
Hirek Wrona, Goście Festiwalowi
Muszla Koncertowa, g.18.00, wstęp wolny

KONCERT ARTURA ANDRUSA
PREMIERA PIOSENKI „PRZEBÓJ-ZDRÓJ”
Muszla Koncertowa, godz. 18.10, wstęp wolny

VIDEO-DANCING Z KAZIEM – HIREK WRONA
Muszla Koncertowa, godz. 20.00, wstęp wolny

Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×