REKLAMA

Ruszyła trenerska Karuzela

Co łączy Nysę Kłodzko, Unię Bardo i Orlęta Krosnowice – te trzy drużyny straciły swoich trenerów. Zmiana szkoleniowca może nastąpić również w Jaszkowej Dolnej

Po zakończeniu sezonu, w którym Nysa zaprzepaściła szansę na awans do IV ligi, z funkcji trenera kłodzkiego klubu zrezygnował Paweł Adamczyk.

- Niestety, ale tak już jest, że za wyniki zawsze odpowiada trener. Biorę tę odpowiedzialność na siebie i postanowiłem zrezygnować z prowadzenia drużyny seniorów – mówił po ogłoszeniu decyzji Paweł Adamczyk, który z przerwami od 2007 roku był trenerem pierwszego zespołu Nysy. Szkoleniowiec z kłodzką drużyną święcił największe sukcesy w seniorskiej piłce, awansując z nią dwukrotnie do czwartej ligi. Z kolei Bogusław Zieliński nie jest już trenerem Unii Bardo. - Czasem przychodzi taki etap, że coś się kończy, a coś się zaczyna. 

Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu "Gazety Kłodzkiej” nr 301.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ruszyła trenerska Karuzela

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Była szefową noworudzkiego biura poselskiego Michała Dworczyka, została prezesem Uzdrowiska Lądek – Długopole. O przyszłości uzdrowiska, jego problemach i zmianach jakie nastąpią rozmawiamy z Joanną Walaszczyk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×