REKLAMA

Wyszkolą drukarzy

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej podpisano list intencyjny w sprawie utworzenia klasy zawodowej o profilu drukarskim.

Dokument podpisali: Dorota Łakucewicz, dyrektor szkoły, Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk, wicestarosta kłodzki, Piotr Marchewka, etatowy członek ZPK i Tadusz Krywulec, prezes firmy Tamir. Dzięki współpracy szkoły z drukarnią Tamir młodzież z klas wielozawodowych, będzie mogła już od września tego roku uczyć się nowych zawodów z branży drukarskiej. Kierunki to: drukarz off setowy, operator maszyn introligatorskich i drukarz fleksograficzny. Drukarnia Tamir powstała w Bystrzycy Kł. w 1993 r. Specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo z wyłącznie polskim kapitałem. Zakres obsługi obejmuje produkcję, magazynowanie i dowóz opakowań do firmy klienta według indywidualnych potrzeb. Obecnie drukarnia zajmuje powierzchnię 9 tys. m kw.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wyszkolą drukarzy

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×