REKLAMA

Kłodzki szpital nie będzie szpitalem covidowym

Po sprzeciwie Starosty Kłodzkiego i Dyrektor ZOZ w Kłodzku, w sprawie przekształcenia całego szpitala powiatowego ZOZ w Kłodzku, w szpital covidowy, 26 października Wojewoda Dolnośląski wydał decyzję,
z której wynika, że szpital ma zapewnić: 10 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem zakażenia SARS-CoV 2 oraz 52 łóżka dla osób z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2, w tym 2 łóżka intensywnej terapii.

Jak informuje Dyrektor ZOZ w Kłodzku, Oddział Wewnętrzny kłodzkiego szpitala zostanie przekształcony w Oddział covidowy od dziś. W związku z czym, Oddział Wewnętrzny ze szpitala w Kłodzku, wraz z pacjentami i personelem zostanie przeniesiony do Nowej Rudy.

Działalność poradni specjalistycznych, POZ i pracowni diagnostycznych pozostaje bez zmian. Również od 1 listopada działalność mobilnego zespołu wymazowego przejmują Wojska Ochrony Terytorialnej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzki szpital nie będzie szpitalem covidowym

42-latek z powiatu kłodzkiego miał przy sobie amfetaminę. Narkotykami handlował

Niecałe trzydzieści osób przyszło na plac Chrobrego w 102. rocznice nabycia przez kobiety praw wyborczych

Fot. Strajk Kobiet Kłodzko i powiat

Strajk Kobiet Kłodzko i okolice: Uczestnicy Strajku Kobiet zostali wezwani na komendę policji. Służby przesłuchują osoby, które uczestniczyły w przemarszach przez ulice Kłodzka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×