REKLAMA

PKS Kłodzko obcina kolejne kursy. Nowy rozkład jazdy

PKS Kłodzko znowu zmniejsza liczbę połączeń.

Zobacz najnowszy rozkład jazdy PKS Kłodzko. Z 36 połączeń zostało 28.

PKS Kłodzko od poniedziałku, 17 listopada wprowadził kolejne zmiany w rozkładzie jazdy. Dla mieszkańców, oznacza to kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się. 

 

Jak wygląda sytuacja z przewoźnikami w powiecie? 

 

Najpierw z 63 do 53 połączeń, następnie z 53 do 36. Teraz z 36 zostało 28 kursów. Czy niedługo mieszkańcy powiatu kłodzkiego zostaną bez możliwości korzystania z autobusów? PKS Kłodzko zapewnia, że będą jeździć dopóki będą mogli. Jednak z tygodnia na tydzień drastycznie zmniejsza się ilość tras. 

 

Zobacz, co piszemy o sytuacji PKS Kłodzko w artykule

 

Aktualny rozkład jazdy: 

PKS Kłodzko Aktualny Rozkład jazdy listopad 2020

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): PKS Kłodzko obcina kolejne kursy. Nowy rozkład jazdy

Fot. FB/Tomasz Kiliński

Kopalnia w Nowej Rudzie znów zaprasza turystów już od 1 grudnia

Strajk Kobiet Kłodzko: Radni powiatu kłodzkiego i starosta Maciej Awiżeń odpowiedzieli na oświadczenie Krystyny Śliwińskiej. Samorządowcy są oburzeni.

Radna powiatu kłodzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Śliwińska wydała oświadczenie, w którym krytykuje protesty przeprowadzone w ramach Strajku Kobiet. Jest odpowiedź od radnych i starosty.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×