REKLAMA

Kłodzko. Złodzieje okradli sklep

Policjanci ustalają co mężczyźni zrobili z pozostałym skradzionym mieniem

FOT. KPP Kłodzko

Kłodzko. Dwóch złodziei ukradło ze sklepu m.in. karty pamięci i tonery. Co im teraz grozi?

Kłodzko. Na terenie jednej z placówek handlowych w Kłodzku doszło do kradzieży kart pamięci, tonerów oraz routera. Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali mieszkańców powiatu kłodzkiego, którzy są podejrzani o kradzieże przedmiotów. Jak udało się ustalić policjantom, 25-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego oraz jego 43-letni kolega dwa tygodnie temu z jednego z jednego ze sklepów na terenie Kłodzka ukradli: karty pamięci, tonery oraz router. Straty wyniosły około 4 tys. zł.

Policjanci odzyskali już część skradzionych rzeczy. Obecnie ustalają co mężczyźni zrobili z pozostałym skradzionym mieniem. Podejrzani usłyszeli zarzuty przestępstwa kradzieży. Za ten czyn grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

 

PRZECZYTAJ O INTERWENCJI STRAŻAKÓW W KROSNOWICACH

DOWIEDZ SIĘ, JAK DOSZŁO DO POŻARU W STRONIU ŚL. 

PRZECZYTAJ O AWARII OGRZEWANIA W KŁODZKU

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko. Złodzieje okradli sklep

Kłodzko: Zbigniew Ziobro podał przyczynę śmierci dziewczynki z Kłodzka. Nowe, dramatyczne fakty wychodzą na światło dzienne.

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×