REKLAMA

Konkurs walentynkowy!

Wyślij SMS i wygraj ;prezent dla ukochanej osoby

Spraw swojej drugiej połówce radość z okazji Walentynek. Wspólnie wybierzcie się w dzień św. Walentego lub w dogodnym dla Was terminie do centrum spa w Hotelu Szarotka w Zieleńcu. W blasku świec, przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki odzyskajcie energię. I to wszystko na koszt Gazety Kłodzkiej i Gazety Ząbkowickiej. Mamy dla Was sześć 2-osobowych zaproszeń.

RYTUAŁ ZABIEGOWY DLA DWÓCH OSÓB

1. Relaksacyjną kąpiel z hydromasażem

2. Seans w saunie mokrej

3. Peeling solny ciała

4. Masaż relaksacyjny pleców

 

NIE CZEKAJ - WYŚLIJ SMS na nr 72068 o treści TC.KR.WALENTYNKI

 

Spośród wszystkich nadesłanych sms-ów już w niedzielę, 14 lutego o godz. 12.00 rozlosujemy sześć, których nadawcy otrzymają od nas zaproszenia na bezpłatne zabiegi

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Konkurs walentynkowy!

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×