REKLAMA

Podzamek Boys ze złotą płytą

Grają i bawią nas już 10 lat. Z okazji jubileuszu dostali złote krążki.

- Któż ich nie zna? Od lat bawią, wzruszają i uruchamiają nogi do tańca. W tym roku, obecny skład zespołu obchodzi nie byle jaki jubileusz - 10 lat na scenie – napisała na swoim facebooku posłanka Monika Wielichowska. - Z tej okazji ze starostą kłodzkim przygotowaliśmy niespodziankę. Andrzej Walczak, Jan Wiśniewski i opiekun Tadeusz Kiejrys otrzymali od nas złote jubileuszowe płyty – dodała. Płyty wręczono członkom Podzamek Boys na dożynkach powiatowych w Ścinawce Średniej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Podzamek Boys ze złotą płytą

Obrazek użytkownika Pasztetowy
  • Pasztetowy
  • 04-10-2019

A pomiędzy nimi bezczelnie się wciska posłanka? Ta kobita wstydu nie ma, ale obciach. Na szczęście potrwa to tylko do 13 października, odejdzie w zapomnienie. Zagadka: gdzie wyląduje po wyborczej porażce pani Monia? A dla boysów szacun i brawa!

Radny Bogusław Szpytma ma w tym miesiącu objąć stanowisko wicewojewody. Kto go zastąpi w Radzie Miasta Kłodzka?

Warszawka firma Elektrownia PV Kłodzko stara się o pozwolenie na budowę farmy fotowoltaicznej. Miałaby ona zostać zamontowana na polach między Książówką i kłodzką obwodnicą a Szalejowem Dolnym

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×