REKLAMA

Szajka złodziei okradała galerię

foto: pixabay.com

Policjanci rozbili grupę przestępczą. Dwóch mężczyzn i kobieta okradali sklepy.

Szajka okradała sklepy w kłodzkiej galerii handlowej. W ciągu jednego dnia złodzieje potrafili ukraść towar z kilku różnych placówek. Sprawcy wykorzystywali chwilową nieuwagę sprzedawców i kradli markową odzież oraz artykuły spożywcze. Podejrzanymi okazało się dwóch mężczyzn w wieku 36 i 41 lat oraz 46-letnia kobieta, mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego. - Przestępcza grupa działała wspólnie i w porozumieniu. Zostali zatrzymani w Kłodzku. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności kradzieży oraz ustalają, co podejrzani zrobili ze skradzionym towarami – informuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowa kłodzkiej policji. Straty powstałe w wyniku złodziejskiej działalności szajki (od października do listopada) to kilka tysięcy zł. Zajmujący się tą sprawą policjanci ustalili, że podejrzani działali w podobny sposób także w innych dolnośląskich miastach. Członkom szajki grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Szajka złodziei okradała galerię

W Polsce jest 130 wód mineralnych. W powiecie kłodzkim mamy ich 15.

Powiat kłodzki planuje w 2020 roku wydać ponad 210 mln zł. Tylko 10,9 mln zł to wydatki inwestycyjne. To niecałe 6 procent budżetu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×