REKLAMA

Poseł Dąbrowski: Przyczynek do „rozprawki”

Poseł Dąbrowski odpowiada Skowrońskiemu m.in. nt. pedofilów i przedszkoli w Kłodzku. Skowroński: Oj, do stołu nas nie proszą  

 

Pedofilów w kłodzkim szpitalu nie ma a w kłodzkich przedszkolach jest wystarczająco miejsc dla dzieci - twierdzi poseł Andrzej Dąbrowski w odpowiedzi na tekst Ryszarda Skowrońskiego

Z wielką ciekawością przeczytałem tekst Pana Ryszarda Wiktora Skowrońskiego.

Człowieka, który na swoich sztandarach niesie hasło „Bóg, Honor, Ojczyzna” i określa się mianem znawcy ekonomii,  gospodarki, samorządu oraz meandrów polityki.

Jestem pod wrażeniem elokwencji i słownictwa Pana Ryszarda. Eklektyzm, substytut itp. Brawo, Panie Ryszardzie! Niestety Pana tekst, tak szumnie nazywany rozprawką, nie spełnia wymogów tej formy wypowiedzi. Jest jedynie jej żałosną namiastką.

Co nie zmienia faktu, że z niecierpliwością oczekuję na wspomnianą na wstępie przez Pana  publikację naukową lub dysputę akademicką.

Chcąc zaspokoić Pana głód zaistnienia w debacie publicznej, ustosunkuję się do paru pytań postawionych przez Pana.

Po pierwsze, zainicjowana przeze mnie akcja niedopuszczenia, aby skazani wyrokami sądowymi za pedofilię przebywali w Kłodzku, zakończyła się pełnym sukcesem. Pedofilów w kłodzkim szpitalu nie ma. Potwierdziły się moje słowa, że pieniądze przeznaczone na ten cel zostały wyrzucone w błoto. Druga sprawa to szkoły i nauczyciele. Gdyby uważniej obserwował Pan, co się dzieje dookoła, to zapewne wiedziałby Pan, że aktywnie uczestniczyłem w negocjacjach i próbach dojścia do kompromisu w Gminie Wiejskiej Nowa Ruda, Bielawie i Wałbrzychu. Podkreślam wyrażenie „znalezienia kompromisu”, a nie populistycznych działań, jak mają to w zwyczaju niektórzy posłowie z naszego regionu.

Co do spraw mojej wiary. Proszę wybaczyć, ale ten temat nie powinien Pana interesować. Jednak gdyby, choć od czasu do czasu, aktywnie uczestniczył Pan w życiu Kościoła i Mszach Św., to na pewno mielibyśmy okazję się tam spotkać. Nawiązując do użytych przez Pana słów - „kościelne pokazówki”, wydaje mi się, iż używanie takich sformułowań nie przystoi tak wybitnemu publicyście.

Jeśli mowa o sposobie debaty publicznej z Panią poseł Anną Zalewską, cieszę się, że zauważył Pan, iż w życiu, a szczególnie w polityce, jest równouprawnienie. To Pani poseł Zalewska narzuciła narrację tej dyskusji, próbując wprowadzić opinię publiczną w błąd, licząc na to, że zostanie „gwiazdą” jednego z programów TV Trwam. Jako wybitny pr-owiec powinien Pan wiedzieć, że na wiecu przemawia się tak jak na wiecu.  To a propos mojego sposobu i tonu wypowiedzi.

PRZECZYTAJ: Skowroński: Substytut

To czy mam klasę czy nie? Na szczęście nie zależy od Pana subiektywnego osądu. A to czy jestem wojownikiem? O tym może świadczyć mój polityczny życiorys. Z tego co pamiętam to prowadziliśmy równolegle parę konkurencyjnych kampanii wyborczych, a ich wyniki chyba jednak świadczą na moją korzyść. 

W Kłodzku jako jednym z nielicznych miast w Polsce nie brakuje miejsc w przedszkolach. Posiadamy cztery przedszkola publiczne i cztery niepubliczne. Myślę zatem, że każdy z rodziców znajdzie takie, które spełni jego oczekiwania. Na Pana pytanie: „Jak żyć Panie Dąbrowski, jak funkcjonować na rynku pracy? Z dzieckiem w kieszeni?”. Odpowiadam: Normalnie. Oddać swoją pociechę do jednej z ośmiu funkcjonujących na terenie naszego miasta placówki i spokojnie pójść do pracy. Tak  jak zresztą czyni większość mieszkańców Kłodzka.

Jeśli chodzi o przywołane przez Pana  aspekty społeczne jak podatki, rynek pracy, ochrona zdrowia. Pozwoli Pan, że ustosunkuję się do tych tematów po zapoznaniu się z wydaną przez Pana publikacją naukową lub chociażby rozprawką.

Co do reszty tekstu typu: „sorry, wodzu”, „Bozia niczego nie naprawi” itp., nie odniosę się, gdyż dywagacje o tego rodzaju sformułowaniach przekraczają moje pojęcie cywilizowanej i kulturalnej dyskusji.

Na koniec pragnę życzyć Panu, pańskiej Rodzinie oraz wszystkim Czytelnikom i Redakcji klodzko24.eu zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Poseł na Sejm RP

Andrzej Dąbrowski*

PRZECZYTAJ: Komentarz Ryszarda Skowrońskiego do odpowiedzi posła Andrzeja Dabrowskiego


*Andrzej Dąbrowski - poseł Solidarnej Polski. Politolog, specjalista ds. marketingu politycznego.

Były radny Powiatu Kłodzkiego. Przed dostaniem się do Sejmu RP był dyrektorem Kłodzkiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (30): Poseł Dąbrowski: Przyczynek do „rozprawki”

Obrazek użytkownika autor substytutu
 • autor substytutu
 • 06-04-2012

Zdecydowanie, zaraz po świętach ustosunkuję się do powyższej wypowiedzi. Obecny CZAS (Wielki Piątek), nie nastraja nawet mnie do polemiki o sprawach przyziemnych.;D Rozumiemy się chyba? Oczywiście dziękuję za odpowiedź. Życzę Świętego Spokoju , przynajmniej w święta dla Pana, zaś dla rodziny nie tylko od święta.
Obrazek użytkownika Burmiszcz
 • Burmiszcz
 • 06-04-2012

Brawo Andrzejku. I tak na nic nie zrobią. A bo cóż Oni mogą ?? NIC !!
Obrazek użytkownika Lolek
 • Lolek
 • 06-04-2012

Szacun dla Posla... po przeczytaniu wypocin Drynia (pamietacie go z czasow gry w kulki na targu???) nie sadzialem, ze Posel odpowie na taki atak. Nie tykaj gowna bo smierdzi to dobra zasada... Jednak Posel sie nie zastosowal i odpral atak z klasa. Ech ty publicysto dwojga imion ... do kilofa a nie za klawiature....
Obrazek użytkownika Bożydar
 • Bożydar
 • 06-04-2012

Wesołych świąt panie pośle - tak wesołych jak pan tutaj: [url]http://www.youtube.com/watch?v=21X74Oh6ROo[/url] I tak genialnych jak pytanie Szpytmy Bogusława , mam nadzieje że i pan przyłączy się życzeń poniżej : [quote]Zdrowych pogodnych świąt z polskim telewizorem panie Bogusławie - mamy nadzieję , że przyłączy się pan do życzeń oszczędnościowych mieszkańców Kłodzka i zaświeci pan przykłądem i przekona radnych żeby zmniejszyli te 13 tyś do 6 dla dobra mieszkanców tego miasta , a za pana genialnym przykładem cały urząd dla dobra miasta zrzeknie sie choć części swoich wygórowanych dochodów płaconych z podatków ciężko pracujących mieszkanców i chociaż w taki sposób im ulży. Wesołego alleluja panie Bogusławie i panie Andrzeju ! [/quote] Wszystkim mieszkańcom miasta dużo oszczedności :) i ALLELUJA
Obrazek użytkownika autor substytutu
 • autor substytutu
 • 06-04-2012

W związku z niewybrednym komentarzem;D powyżej, zmieniam zdanie i składam na ręce p. Golaka szybką odpowiedź, którą to mam nadzieję bezzwłocznie umieści na forum. ps.Zdecydowanie nie potrzebowałem 7 -miu dni na jej konstrukcję.;D RWS
Obrazek użytkownika .@@
 • .@@
 • 06-04-2012

No i co zatkało was Geniusz jak dobiera słów brawo Panie Pośle Powodzenia .I co na to Ryszard dwojga imion słaby jesteś . Mamy Geniuszy co udowadnia wam dzisiaj jeden z nich.
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 06-04-2012

Nie nazywajmy szamba perfumerią- Geniusze ;D;D;D
Obrazek użytkownika Rob
 • Rob
 • 06-04-2012

Komentarze ratuszowego trolla nie mają znaczenia. Zwykły klakier bez rozumku i argumentów. W odpowiedzi Posła nie dostrzegam również za dużo argumentów. Ślizgnięcie się tylko po temacie oddziału specjalnego w szpitalu. Mnie interesuje dlaczego pieniądze zostały wyrzucone w błoto? Ktoś to źle wymyślił czy dlatego że tak chciał Poseł? Proszę o wyjaśnienia. Zaczekam również na odpowiedź p. Ryszarda. Też mam takie wrażenie jak p. Ryszard, że wiele jest osób, które co tydzień są na Mszy Św. a w swoim życiu nauk Kościoła nie stosują. Sprawa manifestacji z 8 marca przygotowanej przez władzę nie można niczym usprawiedliwić. To był skandal na kilku poziomach i bardzo niesmaczny precedens. 8 przedszkoli w Kłodzku to mnie przekonuje! Słyszę tylko, że 8-memu dokucza się gdyż właściciele nie popierają Burmistrza. Temat podatki, rynek pracy Poseł poddał walkowerem. Tłumaczę sobie to tak: nigdy nie prowadził własnej firmy na wolnym rynku i nie ma o tym pojęcia. Nie na wszystkim musimy się znać ale należy mieć odwagę powiedzieć o tym a nie atakować adwersarza że też się nie zna.
Obrazek użytkownika .@
 • .@
 • 06-04-2012

Niechaj Wielkanocne życzenie, pełne nadziei i miłości, przyniesie sercu zadowolenie dzisiaj i w przyszłości.
Obrazek użytkownika .@
 • .@
 • 06-04-2012

Brawo dla Posła rozegrał jak Geniusz . Brawo
Obrazek użytkownika Grzegorz ,,,,,
 • Grzegorz ,,,,,
 • 06-04-2012

Brawo dla Posła rozegrał jak Geniusz . Brawo . To trafny wybór mieszkańców Kłodzka a jaki wynik brawo
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 06-04-2012

Rozegrał na tyle, na ile go było stać. A że na niewiele to wszyscy wiedzą ;D;D;D Geniusze bez wykształcenia ;D;D;D;D Dla których krasnal jest idolem. No nie mogę :D:D:D;D;D;D
Obrazek użytkownika Kamilka
 • Kamilka
 • 06-04-2012

Kiedy Pan Poseł Dąbrowski był radnym Kłodzka -Powiatu tak a nie Kłodzka.
Obrazek użytkownika Kamilka
 • Kamilka
 • 06-04-2012

Brawo dla Posła rozegrał jak Geniusz . Brawo . To trafny wybór mieszkańców Kłodzka a jaki wynik brawo Zawsze będę głosował na tego intelektualistę
Obrazek użytkownika młot na debili 2
 • młot na debili 2
 • 06-04-2012

Brawo dla Posła rozegrał jak Geniusz . Brawo . To trafny wybór mieszkańców Kłodzka a jaki wynik brawo Zawsze będę głosował na tego intelektualistę Takich więcej ludzi dobrych fachowców
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 06-04-2012

Rozegrał na tyle, na ile go było stać. A że na niewiele to wszyscy wiedzą;D;D;D Geniusze bez wykształcenia ;D;D;D;D Dla których krasnal jest idolem. No nie mogę :D:D:D;D;D;D Korytko ucieka geniusze ;D;D;D
Obrazek użytkownika Klara
 • Klara
 • 06-04-2012

Z okazji świąt chciała pogratulować bycia posłem naprawdę niech pan kożysta - drugi raz się nie zdarzy ( jak kurczaczkowi co nie widzi ziarnko ). Skomentowałabym ten tekst , ale przy klimacie swiątecznym nie wypada przykrości sprawiać. Wesoły z pana człowiek mam nadziej że święta będa tak wesołe jak pan tutaj : [url]http://www.youtube.com/watch?v=21X74Oh6ROo[/url] Ja przyłanczam sie do życzeń już tu wcześniej świetnie napisanych "lokalnych": [quote]Zdrowych pogodnych świąt z polskim telewizorem panie Bogusławie - mamy nadzieję , że przyłączy się pan do życzeń oszczędnościowych mieszkańców Kłodzka i zaświeci pan przykłądem i przekona radnych żeby zmniejszyli te 13 tyś do 6 dla dobra mieszkanców tego miasta , a za pana genialnym przykładem cały urząd dla dobra miasta zrzeknie sie choć części swoich wygórowanych dochodów płaconych z podatków ciężko pracujących mieszkanców i chociaż w taki sposób im ulży. Wesołego alleluja panie Bogusławie i panie Andrzeju ![/quote] Jest pan panie Andrzeju taki , że po świętach napisze jaki żeby nie psuć klimatu w każdym razie gratuluję pociechy i nie ma co się martwić o kolor czuprynki ... Świętują państwo razem z kierownikami z UM ?? Pytam bo ciekawa jestem czy ta męcząca praca urzędnicza pozwla na jakies ludzkie kontakty... Wesołego Alleluja Panu , pana rodzinie , oraz najbliższym wspólpracownikom takim jak Krzysiek itp. to tak wielka ratuszowa rodzina :)
Obrazek użytkownika Syper
 • Syper
 • 06-04-2012

Jednak w ludzich dobro tkwi :) [quote]Brawo dla geniuszy Napisane przez Klara, kwiecień 06, 2012 Z okazji świąt chciała pogratulować bycia posłem naprawdę niech pan kożysta - drugi raz się nie zdarzy ( jak kurczaczkowi co nie widzi ziarnko ). Skomentowałabym ten tekst , ale przy klimacie swiątecznym nie wypada przykrości sprawiać. Wesoły z pana człowiek mam nadziej że święta będa tak wesołe jak pan tutaj : [url]http://www.youtube.com/watch?v=21X74Oh6ROo [/url] Ja przyłanczam sie do życzeń już tu wcześniej świetnie napisanych "lokalnych": Zdrowych pogodnych świąt z polskim telewizorem panie Bogusławie - mamy nadzieję , że przyłączy się pan do życzeń oszczędnościowych mieszkańców Kłodzka i zaświeci pan przykłądem i przekona radnych żeby zmniejszyli te 13 tyś do 6 dla dobra mieszkanców tego miasta , a za pana genialnym przykładem cały urząd dla dobra miasta zrzeknie sie choć części swoich wygórowanych dochodów płaconych z podatków ciężko pracujących mieszkanców i chociaż w taki sposób im ulży. Wesołego alleluja panie Bogusławie i panie Andrzeju ! Jest pan panie Andrzeju taki , że po świętach napisze jaki żeby nie psuć klimatu w każdym razie gratuluję pociechy i nie ma co się martwić o kolor czuprynki ... Świętują państwo razem z kierownikami z UM ?? Pytam bo ciekawa jestem czy ta męcząca praca urzędnicza pozwla na jakies ludzkie kontakty... Wesołego Alleluja Panu , pana rodzinie , oraz najbliższym wspólpracownikom takim jak Krzysiek itp. to tak wielka ratuszowa rodzina :)[/quote] Wszelkiej pomyślności z okazji świąt wielkiej nocy !! A także rozwoju ratuszowej rodziny - niech nam rośnie stadko geniuszy od rozwoju miasta :) Pozdrawiam
Obrazek użytkownika Yorg
 • Yorg
 • 06-04-2012

Wszystkim,którzy głosowali na kandydata z listy PiS, a dostali posła z wrogiej im partii /jak widać to ze spotkania pod kłodzkim ratuszem/ ślę życzenia :smacznego JAJKA !
Obrazek użytkownika jacekban
 • jacekban
 • 06-04-2012

Zarówno tutaj jak i pod odpowiedzią RWS'a dyskusja "skrzy się dowcipem" :( Poseł wymigał się od konkretów, a przecież można go było zapytać o "genialny" okrzyk podczas gwizdanej popisówy transmitowanej przez TV Trwam, który to okrzyk brzmiał mniej więcej tak: "My nie odpowiadamy za bezrobocie w powiecie tylko w Kłodzku". Ręce i nogi opadają. Dzięki takim "gospodarzom" brylującym w kłodzkim środowisku politykierów od lat (pan Dąbrowski nie jest takim pierwszym "geniuszem") mamy to co mamy. Prawie Hiszpanię czy Portugalię ;D czyli 26% bezrobocia w powiecie bo przecież tylko starostwo powiatowe odpowiada za bezrobocie w powiecie. Nie odpowiada za to żaden burmistrz ani żaden wójt. To co sami nap..... w swoich grajdołkach wpływa na resztę ale gdzie tam. Postawimy jeden, drugi, trzeci i 156 hipermarket, starczy dla wszystkich. Wyłożymy setki sklepików w powiecie ale gdzie tam, my nie odpowiadamy za bezrobocie w powiecie. Poseł spadochroniarz z 3 miejsca, który dostał za szyld PiS'u jakieś 4200 głosów, mniej od ludzi "znikąd" od Palikota, chwali się swoimi wynikami wyborczymi. Można i tak to co ma powiedzieć taka Zalewska, która dostała 15000 głosów. Może zechcieć zostać Królową Powiatu Kłodzkiego? Nie mamy szczęścia do posłów i nie mam na myśli tylko p. Dąbrowskiego.
Obrazek użytkownika wrażliwy po kielchu
 • wrażliwy po kielchu
 • 06-04-2012

Jacuś, czy ja ciebie kiedykolwiek pakowałem do jednego wora z kimkolwiek? Nie potrafisz wspólnie grać. Ok. Co to ma być,,skrzy dowcipem"? Wydukaj coś z siebie oprócz porównań. Po co to dworowanie?
Obrazek użytkownika jacekban
 • jacekban
 • 06-04-2012

To jak pijesz to nie czytaj, a już na pewno nie odpowiadaj na "zaczepki", których nie było. "Skrzy dowcipem" dotyczyło DYSKUSJI - czyli tych idiotycznych wpisów o "Pośle geniuszu" powtarzanych metodą "wytnij i wklej" oraz tych drugich z odnośnikami do YouTube. Aż się nie chce brać udziału w takiej "wklejance". Wiesz co - nie chce mi się już tego wyjaśniać po raz 1286-y. Znowu masz jakieś zwidy i atakujesz nie tego co trzeba. Akurat ja z siebie coś wydukałem tylko byłeś łaskaw tego nie zrozumieć >:(
Obrazek użytkownika Piotruś
 • Piotruś
 • 06-04-2012

[img]G:\Baba Wielkanocna.png[/img] Wesołych świąt!!!
Obrazek użytkownika wrażliwy po kielchu
 • wrażliwy po kielchu
 • 06-04-2012

Być może? Wiesz , że Cię lubię. Tylko, że święta, no i nie chciało mi się zupełnie nic odpowiadać ,chciałem się nieco wyciszyć....Ktoś tam zrobił Andrzejowi przysługę , coś tam nabluźnił na mnie, to wiadomo,odpisałem. Tak sobie siedzimy (nie powiem z kim) i robimy flaszkę, no i wiesz człowieka niczym Witkacego wizje nachodzą...;D http://www.culture.pl/baza-sztuki-pelna-tresc/-/eo_event_asset_publisher/eAN5/content/stanislaw-ignacy-witkiewicz-witkacy
Obrazek użytkownika mieszkaniec
 • mieszkaniec
 • 07-04-2012

Panie Pośle Dąbrowski to nie ta bajka? Chyba pan nie widzi problemu oświaty w Kłodzku!? Skoro do końca roku przedszkola i szkoły mają zmiejszyć budżet o 20%,który i tak już jest mocno napięty i będzie skutkowało to zmiejszeaniem etatów w przedszkolach i szkołach , zamykaniem grup w przedszkolach publicznych. ZAPRASZAMY do zajęcia stanowiska w obronie etatów w szkolnictwie w mieście i szkół publicznych.... takim samym zaongażowaniem jak w powiecie i niech na telebimach.... zaświeci informację o obrone.....tych miejsc pracy i oświaty ! Czy to działanie władz Kłodzka nie będzie skutkowało zwiekszeniem bezrobocie, w którym przodujemy jako region? ;D;D;D;D;D Jak wynika ze statystyk prowadzonych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku, w lutym br. w powiecie kłodzkim było 14 756 osób bezrobotnych. Bezrobotni ogółem: - mężczyźni 50,62% - 7 470 osób - kobiety 49,38% - 7 286 osób Wiek bezrobotnych - do 25 roku życia - 16,41% - 2 421 osób - pomiędzy 25-50 rokiem życia - 56,47% - 8 333 osoby - powyżej 50 roku życia – 27,12% - 4 002 osoby Osoby z prawem do zasiłku - mężczyźni bez prawa do zasiłku - 32,75% - 4 323 osoby - mężczyźni z prawem - 12,07% - 1 593 osoby - kobiety bez prawa do zasiłku - 43,42% - 5 732 osoby - kobiety z prawem do zasiłku - 11,77% - 1 554 osoby dane : http://dkl.doba.pl/?s=subsite&id=3204&mod=3 Ma pan misje do wykonania ;D;D;D Zachęcamy do działania! Jest co robić!
Obrazek użytkownika miszka
 • miszka
 • 08-04-2012

Panie pOśle! Kończ Waść! Wstydu sobie oszczędź!
Obrazek użytkownika Marla
 • Marla
 • 10-04-2012

Brał pan udział w haniebnym zajściu pod UM w Kłodzku i NIC pana nie usprawiedliwi. Wyciagniemy konsekwencje z tego typu zachowań rodem z najczarniejszego PRL-u. A tu dla rozjaśnienia umysłu ( jężeli jeszcze czymś takim pan dysponuje ) dane : [url]http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/PUBL_ch_rynek_wewnetrzny_2010_ni.pdf[/url] I dobry przykład do naśladowania [url]http://nowyobywatel.pl/2012/04/10/hiperpodatek/[/url] Tak więc tyłek w troki i do roboty !! I do nauki !! I na blaszkę " Kto Ty jesteś" wyklepać -> potem do pisania się brać bo jak na razie te wypociny PIARowe do smieci się nawet nie nadają - o oczach ludzkich nie wspomnę .
Obrazek użytkownika re
 • re
 • 11-04-2012

,,..Ci, którzy naprawdę się modlą nie robią z tego kabaretu, wiecu, manifestacji politycznej...." Te słowa dotyczą wczorajszych wydarzeń pod pałacem prezydenckim, pasują jednak i do naszych retrospekcji. ps.O ,,miejscach w przedszkolach kłodzkich" już wszystko wiem, dowiem się jeszcze jak to było z tym głosowaniem w powiecie i będzie albo,, kanał albo półkanał" w tytule mojej riposty..:D
Obrazek użytkownika Arkadiusz Morawski
 • Arkadiusz Morawski
 • 12-04-2012

[url]http://niezalezna.pl/19573-posel-dabrowski-czyli-o-gowniarstwie[/url] Nie tylko w Kłodzku znają pana posła Andrzeja i nie tylko Ryś Skowroński ma wątpliwości co do pana osoby - "Jak Cie widzą tak Cie piszą " Pozdrawiam panią Buszmicz członkinię zarządu Klubu Gazety Polskiej w Kłodzku - Liczę na jakiś komentarz w tej sprawie :) [url]http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:eaid_XN3UUkJ:www.klubygp.pl/kluby/klodzko.php+Klub+gazety+Polskiej+w+kłodzku+agnieszka+buszmicz&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=opera[/url] Krótko i na temat.
Obrazek użytkownika Kinga
 • Kinga
 • 20-04-2012

Tam sciek stoi u nas płynie :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=eM_wD96WEAw[/url]

Polanica-Zdrój, 09-11 października

Piątek, 9 października

Organizacja mediów muzycznych w XXI wieku oraz zasady wykorzystywania praw autorskich
w tych mediach – Hirek Wrona
Teatr Zdrojowy, g.12.00, wstęp wolny

OFICJALNE OTWARCIE FESTIWALU
Hirek Wrona, Goście Festiwalowi
Muszla Koncertowa, g.18.00, wstęp wolny

KONCERT ARTURA ANDRUSA
PREMIERA PIOSENKI „PRZEBÓJ-ZDRÓJ”
Muszla Koncertowa, godz. 18.10, wstęp wolny

VIDEO-DANCING Z KAZIEM – HIREK WRONA
Muszla Koncertowa, godz. 20.00, wstęp wolny

Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×