REKLAMA

20 lat DOT-u

foto: pixabay.com

Dolnośląska Organizacja Turystyczna, pierwsza w Polsce o charakterze regionalnym – obchodzi swoje 20-lecie w tym roku działalności.

DOT założona została w 2000 roku przez władze samorządowe Dolnego Śląska. - Stowarzyszenie od 20 lat nie tylko wspiera rozwój turystyki na Dolnym Śląsku, ale także promuje nasz region w kraju i na świecie. To dzięki ciężkiej pracy jego członków nasz region jest wymarzonym miejscem dla miłośników kolarstwa górskiego i turystyki rowerowej, dla narciarzy czy pasjonatów historii i architektury – stwierdził marszałek Cezary Przybylski. Stowarzyszenie skupia obecnie ponad 150 członków (jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, uczelnie wyższe oraz podmioty z branży turystycznej) i jest największą regionalną organizacją turystyczną w Polsce. Realizuje m.in. takie projekty, jak Europejski Szlak Zamków i Pałaców, Szlak Tajemniczych Podziemi oraz szlak kulinarny Smaki Dolnego Śląska.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 20 lat DOT-u

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na klodzko24.eu

foto: pixabay.com

Radny i były kłodzki poseł zawiadomili prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez urzędującego burmistrza. Prokuratura wszczęła śledztwo. Sprawdzi dwa wątki.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×