REKLAMA

III Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej 50+

pixabay.com

W Polanicy-Zdrojuj szykują się III Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej 50+

Trwają zapisy na imprezę, która odbędzie się w dniach 19-20 czerwca. Udział potwierdziło już 12 zespołów, m.in. Bielsko-Biała, Zielona Góra, Pniewy, Strzelec, Strzelin, Miedź Legnica, Kędzierzyn, Pleszew, Miękinia i Prudnik. Finałowe mecze rozpoczną się 20 czerwca (sobota) o godz. 17.00.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): III Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej 50+

Obrazek użytkownika Marcin
  • Marcin
  • 25-06-2015

Film z zakończenia: https://www.youtube.com/watch?v=pV9iYqWEOEc

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×