REKLAMA

Porażka na wyjeździe

Źródło: Pixabay

Porażką zakończył się pierwszy mecz koszykarzy Dorala Nysy Kłodzko w drugim etapie rozgrywek o mistrzostwo II ligi. Doralowcy przegrali na wyjeździe 72:75 z Polonią Bytom – pisze Dawid Broniszewski

Wygrana w Bytomiu była na wyciągnięcie ręki. Pomimo przegranej, trener Marcin Radomski był zadowolony z postawy swojego zespołu. - Ogólnie zagraliśmy niezły mecz na naprawdę trudnym terenie. Udało się zrealizować większość założeń taktycznych. Jedynym, którego na pewno się nie udało to krycie Pawła Jurczyńskiego.

Więcej w "Gazecie Kłodzkiej" nr 282.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Porażka na wyjeździe

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×