REKLAMA

Od dzieciaka do strażaka

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze powstają z pasji i potrzeby serca

To miłe, kiedy od najmłodszych lat skupiamy się na pomaganiu innym, bo przecież o to w tym zawodzie chodzi. Nasze jednostki zyskały kolejnych druhów z powołania! Grupa z Wojciechowic powstała z inicjatywy Janusza Zajdla i liczy 8 dzieci (6 chłopców i 2 dziewczynki). Nowa drużyna zaprezentowała specjalny pokaz ratownictwa podczas zawodów zorganizowanych w miniona niedzielę właśnie w Wojborzu.
Miło patrzeć na pełnych zapału członków MDP Wojciechowice, którzy z pełnym poświęceniem ratowali ofiary wypadku i gasili pożar budynku! BRAWO! Szkoda tylko, że w potyczkach wzięły udział zaledwie trzy ekipy: Żelazno, Wojbórz i Piszkowice. W kategorii „Starszy Junior” zwyciężył Wojbórz, natomiast najlepszym „Młodszym Juniorem” była drużyna z Piszkowic, a tuż za nimi uplasowało się Żelazno.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Od dzieciaka do strażaka

19-letni chłopak zginął na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, tuż po 8.00 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Nawet na trzy lata może trafić do więzienia mężczyzna odpowiedzielny za kradzież telefonu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×