REKLAMA

Nowoczesny sprzęt do ratowania życia dla OSP Trzebieszowice

Nowoczesny sprzęt do ratowania życia dla OSP Trzebieszowice

Sprzęt zakupiony został za kwotę 13 tysięcy złotych.

Strażacy z Ochotniczej Starzy Pożarnej w Trzebieszowicach otrzymali nowoczesny sprzęt zakupiony w ramach środków otrzymanych z budżetu obywatelskiego Starostwa Powiatowego w Kłodzku. Pomimo, iż wszyscy przechodzimy teraz bardzo trudne chwile związane z ogólnoświatową pandemią i ogólnie mało jest tych dobrych wiadomości, to jednak w tym przypadku z przyjemnością chcielibyśmy Państwu zaprezentować dobrej klasy nowoczesne wyposażenie do ratowania zdrowia i życia naszych mieszkańców, które dzięki Państwa głosom trafiło do Strażaków z OSP w Trzebieszowicach.

W skład wyposażenia wchodzą:

Zestaw ratownictwa medycznego R1

Maszt oświetleniowy RALS 9490
Dyski świetlne B-N
Kamizelki ostrzegawcze - Kierowanie Ruchem
Tarcze podświetlane typu Lizak
Hełmy strażackie Tytan Max typ HTM + gogle i wizjery
Zestaw TRIAGE podstawowy (przeznaczony do segregacji rannych w wypadkach)
6 Pachołków składanych z lampką B-N

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowoczesny sprzęt do ratowania życia dla OSP Trzebieszowice

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×