Prezentacja Ziemi Kłodzkiej

powiat.klodzko.pl

Powiat kłodzki na 24. Międzynarodowych Targach Turystycznych „TT Warsaw” w Warszawie

Potencjał turystyczny ziemi kłodzkiej został bardzo mocno zaakcentowany na regionalnym stoisku Dolnego Śląska poprzez wspólną prezentację: Starostwa Powiatowego w Kłodzku, Stowarzyszenia Gmin Ziemi Kłodzkiej, gminy Stronie Śląskie oraz Uzdrowiska Lądek - Długopole-Zdrój. Stoisko Dolnego Śląska zorganizowane przez Dolnośląską Organizację Turystyczną, uzupełniała sąsiednia, zaprojektowana z dużym rozmachem prezentacja miasta Wrocław prezentującego się jako Europejska Stolica Kultury 2016 oraz gospodarz zaplanowanych w lipcu przyszłego roku. 10. Światowych Igrzysk Sportowych „The World Games.

Liczni przedstawiciele naszego regionu przez trzy dni prezentowali materiały promocyjne, udzielali informacji oraz zapraszali na Ziemię Kłodzką gości tłumnie odwiedzających targi. Wśród wielu pytań najczęściej padały te dotyczące możliwości organizacji na Ziemi Kłodzkiej wyjazdów zimowych czyli: aktualnych ofert świątecznych, sylwestrowych oraz wypoczynku dla najmłodszych w formie zimowisk w trakcie ferii zimowych oraz zielonych szkół, kolonii czy wycieczek szkolnych planowanych na I połowę przeszłego roku.

„TT Warsaw” to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń dla branży turystycznej, odbywające się w Warszawie już od ponad dwudziestu lat. Ze względu na jesienny termin - są doskonałym miejscem na podsumowanie minionego sezonu, sprzedaż oferty zimowej oraz przedstawienia oferty turystycznej na kolejny rok.

W ostatni weekend listopada (26-27.11.) w Warszawie oprócz prezentacji Ziemi Kłodzkiej w ramach targów turystycznych „TT Warsaw”, odbyła się również promocja zimowych i nie tylko walorów ziemi kłodzkiej na Stadionie Narodowym w ramach imprezy „Zimowy Narodowy” Na stoisku organizowanym przez Dolnośląski Urząd Marszałkowski Ziemię Kłodzką reprezentowali przedstawiciele gmin: Stronie Śląskie oraz Duszniki-Zdrój.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Prezentacja Ziemi Kłodzkiej

Sprawca pod osłoną nocy włamał się do garażu i z pomieszczenia ukradł elektronarzędzia

Specjalnie dla Was przedstawiamy najciekawsze wydarznia kulturalne w okolicy 

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×