REKLAMA

Gimnazjalisto sprawdź najnowszy ranking liceów i techników

We wtorek, 10 stycznia, opublikowano najnowszy ranking szkół ponadgimnazjalnych. Na te wyniki czekali nie tylko dyrektorzy szkół, ale przede wszystkim gimnazjaliści i ich rodzice, którzy stoją przed wyborem szkoły średniej.
W rankingu liceów najlepiej ze szkół z regionu wałbrzyskiego wypadło II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu. Szkołę sklasyfikowano na 9 miejscu w województwie i 116 w kraju. Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Kłodzka zajęło 16 miejsce na Dolnym Śląsku, co dało mu 261 lokatę w zestawieniu ogólnopolskim
Jeśli chodzi o technika to na 13 miejscu w województwie (245 w kraju) uplasowało się Technikum nr 5 w ZSE im. Wincentego Stysia w Świdnicy. Technikum im. Jana Pawła II w Regionalnej Szkole Turystycznej w Polanicy-Zdroju zajęło miejsce 32 w województwie (w kraju 300+). Szczegółowy wyniki rankingu w jutrzejszym (13 stycznia) numerze Gazety Kłodzkiej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Gimnazjalisto sprawdź najnowszy ranking liceów i techników

Obrazek użytkownika Mark
  • Mark
  • 13-01-2017

podziękujmy Pani Zalewskiej za powrót do PRLu i rozwiązania płynące rodem z PZPR (międzynarodowego socjalizmu). Gimnazja miały być powrotem do rozwiązań II RP, natomiast PiSowi śni się narodowy socjalizm :(
Obrazek użytkownika Pawel
  • Pawel
  • 13-01-2017

Minster Zalewska tworzy pozytywna historie Polski naprawia szkoly ktore sa w ruinie i daje nam prace .Nie wszystko bylo zle w PRL .Pani minister to fachowiec najwiekszy w Polsce
Obrazek użytkownika info
  • info
  • 13-01-2017

UWAGA !!! Do organów ścigana wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Krzysztofa Oktawca – urzędnika urzędu miasta, głównego doradcy burmistrza Michała Piszki. Krzysztof Oktawiec w dniu 12.01.17 w godzinach pracy w ratuszu, co gorsza ze sprzętu należącego do urzędu miasta oczernił w internecie jednego z mieszkańców Kłodzka. Sprawa jest w toku.
Obrazek użytkownika Mark
  • Mark
  • 17-01-2017

Pięta achillesową Chrobrego jest jego kadra nauczycielska :(

Ulatniający się gaz może być zabójczy, dlatego należy być szczególnie ostrożnym przy jego używaniu. Lokatorzy jednego z budynków w miejscowości Ławica najedli się sporo strachu, kiedy okazało się, że z jednego z mieszkań ulatnia się gaz.

Czasopismo Wspólnota opublikowało ranking sfeminizowania samorządów. Pod lupę wzięto gminy, powiaty i województwa. Jeśli w jakimś samorządzie rządzą wyłącznie panie, przyznano mu 100 punktów (%), ale takich babskich rzeczpospolitych nie było. Za to 40 gmin i 7 powiatów otrzymało wskaźnik 0 procent, co oznacza zerowy udział pań w lokalnych rządach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×