REKLAMA

Umowa na tablecie

Szpitalny oddział ratunkowy w Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy-Zdroju wzbogaci się o nowy sprzęt ratujący życie dzieci.

402 tys. zł dofinansowania przekazało szpitalowi Ministerstwo Zdrowia.

Renata Jażdż-Zaleska, prezes SCM-u i Zbigniew Król, wiceminister zdrowia, popisali stosowną umowę w sprawie dofinansowania SOR-u. Obyło się jednak baz papierów. Wiceminister miał projekt dokumentu na tablecie, więc umowę podpisano elektronicznie. Dzięki ministerialnemu wsparciu od przyszłego roku oddział ratunkowy będzie wyposażony w dziecięcy kardiomonitor i respirator. - Zamykamy pewien etap budowania i inwestycji w ratownictwo medyczne. Chcemy je dokończyć w tym roku, m.in. po to żeby pokazać, że te środki unijne można i należy wykorzystać dla dobra mieszkańców – mówił wiceminister zdrowia, Zbigniew Król. - Elementem tej wizyty jest również pokazanie, że nie tylko w resorcie myślimy o elektronicznej dokumentacji medycznej męcząc tym lekarzy, pielęgniarki i cały personel, ale również wprowadzamy elektroniczną dokumentację w administracji. Dlatego podpisaliśmy umowę w wersji elektronicznej, na tablecie – dodał wiceszef resortu zdrowia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Umowa na tablecie

Obrazek użytkownika Owsiński
  • Owsiński
  • 18-10-2018

BRAWO !!! BRAWO !!! TO JEST DOBRE PRAWDZIWE POŻYTECZNE !!!ŻEGNAJ KARUZELO WAT !!! WITAJ U NAS DOBRA ZMIANO !!!

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

foto: pixabay.com

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi pozyskało dotacje na wykonanie I etapu prac związanych z remontem dachu Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Starym Wielisławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×