REKLAMA

Kasa na Senior plus

foto: pixabay.com

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło wyniki naboru w ramach programu „Senior+” na 2019 rok. W powiecie kłodzkim wsparcie otrzymały 3 gminy.

Kłodzko dostało 300 tys. zł na utworzenie dziennego domu Senior +, w którym ma być 30 miejsc. Z kolei gmina wiejska Kłodzko na utworzenie klubu seniora otrzyma 150 tys. zł (80 miejsc). Dofinansowanie na zapewnienie funkcjonowania już istniejących placówek otrzymały: Kłodzko – 36 tys. zł (15 miejsc), gmina Kłodzko - 54 tys. zł (15 miejsc), Lądek-Zdrój – 54 tys. zł (15 miejsc). Wieloletni program Senior+ jest skierowany do samorządu terytorialnego. Jego celem jest zwiększenie aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym osób starszych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Kasa na Senior plus

Obrazek użytkownika Michael Colt
  • Michael Colt
  • 01-03-2019

Wszystko +++, a ekspresówka S8 poszła się je..ć...
Obrazek użytkownika Grzes lott
  • Grzes lott
  • 01-03-2019

Wiem ze dobra zmiana ma grzechy wiem ze majatek zdobyty do spolki to uwlaszczenie sie na majatku publicznym wiem ze wiele jest grzechow i nie wyjasnionych spraw i szybkiego bogacenia sie wiem ale tez wiem ze okruchy z stolu panskiego ida do narodu o to jest rozgrzeszeniem dobrej zmiany .Malo.zniszczyli lichwe afery to jest piekne .Dzisiaj widac kto daje a kto zabiera i kto dziwactwa i patologie wprowadza .Tam gdzie rzadzi dobra zmiana tam sa okruchy z stolu Pana .

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×