REKLAMA

Kasa na Senior plus

foto: pixabay.com

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło wyniki naboru w ramach programu „Senior+” na 2019 rok. W powiecie kłodzkim wsparcie otrzymały 3 gminy.

Kłodzko dostało 300 tys. zł na utworzenie dziennego domu Senior +, w którym ma być 30 miejsc. Z kolei gmina wiejska Kłodzko na utworzenie klubu seniora otrzyma 150 tys. zł (80 miejsc). Dofinansowanie na zapewnienie funkcjonowania już istniejących placówek otrzymały: Kłodzko – 36 tys. zł (15 miejsc), gmina Kłodzko - 54 tys. zł (15 miejsc), Lądek-Zdrój – 54 tys. zł (15 miejsc). Wieloletni program Senior+ jest skierowany do samorządu terytorialnego. Jego celem jest zwiększenie aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym osób starszych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Kasa na Senior plus

Obrazek użytkownika Michael Colt
  • Michael Colt
  • 01-03-2019

Wszystko +++, a ekspresówka S8 poszła się je..ć...
Obrazek użytkownika Grzes lott
  • Grzes lott
  • 01-03-2019

Wiem ze dobra zmiana ma grzechy wiem ze majatek zdobyty do spolki to uwlaszczenie sie na majatku publicznym wiem ze wiele jest grzechow i nie wyjasnionych spraw i szybkiego bogacenia sie wiem ale tez wiem ze okruchy z stolu panskiego ida do narodu o to jest rozgrzeszeniem dobrej zmiany .Malo.zniszczyli lichwe afery to jest piekne .Dzisiaj widac kto daje a kto zabiera i kto dziwactwa i patologie wprowadza .Tam gdzie rzadzi dobra zmiana tam sa okruchy z stolu Pana .

W Karłowie powstaje parking na 87 samochodów. W tym 3 miejsca przeznaczone będą dla osób niepełnosprawnych, a 3 dla autobusów. Tempa prac nie spowalniają nawet warunki pogodowe, bo kostka gdy padał śnieg układana była w namiotach.

27 lutego Rada Powiatu Kłodzkiego podjęła uchwałę w sprawie likwidacji Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej. Czy to kończy sprawę? Nic podobnego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×