REKLAMA

Gotujący obiad zostawiła na gazie...

.... i wyszła z domu. Do mieszkania zwabił ją ryk syren Straży Pożarnej. Mieszkanka Bystrzycy Kłodzkiej najadła się strachu!

Do zdarzenia doszło w piątek, 14 lipca około 18.30. Straż zaalarmowali zaniepokojeni mieszkańcy budynku przy ul. Wojska Polskiego w Bystrzycy Kłodzkiej. Tam z mieszkania na drugim piętrze wydobywał się dym. Na miejscu okazało się, że jedna z lokatorek pozostawiła na gazie obiad i wyszła z domu. By zapanować nad zadymieniem strażacy musieli wywarzyć drzwi do lokalu. Niestety, teraz mieszkankę Bystrzycy czekają wydatki, bo nie dość, że zmarnowała obiad to jeszcze musi wstawić nowe drzwi...

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Gotujący obiad zostawiła na gazie...

Nie zamykasz drzwi w domu czy w aucie? Licz się z tym, że mogą Cię okraść! Tak jak 28-letnią mieszkankę Lądka Zdroju. Kobieta w chwili straciła torebkę z dokumentami i pieniędzmi.

Policja zatrzymała kolejnych nietrzeźwych kierujących. W powiecie kłodzkim to prawdziwa plaga!

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×