REKLAMA

Walor Kłodzka

Wernisaż wystawy prac Dużego Studia Plastycznego (KCKSiR) w Saloniku Prasowym kłodzkiej Biblioteki.

Duże Studio Plastyczne (KCKSiR) uczestniczyło w VI Dolnośląskim Przeglądzie Plastyki Nieprofesjonalnej Walor 2014 w Dzierżoniowie. Wśród 147 autorów nagrodzono 8 autorów z Kłodzka. Kłodzcy zwycięzcy to: Dorota Cieśla, Jadwiga Żelaszkiewicz, Katarzyna Śrutwa, Lucyna Skórska, Jerzy Dominik Szczesiak, Maria Tarnawska, Zuzanna Sitarz, Katarzyna Stępień.
Wernisaż ich prac odbędzie się 20 maja (w środę) o godz. 18.00 w Saloniku Prasowym Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kłodzku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Walor Kłodzka

foto: pixabay.com

Zakończył się projekt pn. „Dolnośląski Bon na Innowacje”. Tym samym 79 przedsiębiorców z Dolnego Śląska otrzymało wsparcie finansowe na modernizację, usprawnienie czy udoskonalenie swojej działalności.

foto: użyczone

Były zniszczenia, była kradzież, sprawa trafiła na policję i biurko prokuratora. Kto i dlaczego nie chce budowy kopalni w Ścinawce Śr.?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×