REKLAMA

Walor Kłodzka

Wernisaż wystawy prac Dużego Studia Plastycznego (KCKSiR) w Saloniku Prasowym kłodzkiej Biblioteki.

Duże Studio Plastyczne (KCKSiR) uczestniczyło w VI Dolnośląskim Przeglądzie Plastyki Nieprofesjonalnej Walor 2014 w Dzierżoniowie. Wśród 147 autorów nagrodzono 8 autorów z Kłodzka. Kłodzcy zwycięzcy to: Dorota Cieśla, Jadwiga Żelaszkiewicz, Katarzyna Śrutwa, Lucyna Skórska, Jerzy Dominik Szczesiak, Maria Tarnawska, Zuzanna Sitarz, Katarzyna Stępień.
Wernisaż ich prac odbędzie się 20 maja (w środę) o godz. 18.00 w Saloniku Prasowym Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kłodzku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Walor Kłodzka

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×