REKLAMA

Kłodzko. Nowy szef kłodzkich policjantów

Podinspektor Siczek był zastępcą komendanta miejskiego do spraw prewencji w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Fot. KPP Kłodzko

Kłodzko. Od 16 stycznia Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku ma nowego szefa. Obowiązki komendanta powierzono podinspektorowi Rafałowi Siczkowi. Kim jest nowy szef kłodzkich policjantów?

Kłodzko. Podinspektor Siczek był zastępcą komendanta miejskiego do spraw prewencji w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie. W roku 2019 ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej na wydziale bezpieczeństwa i nauk prawnych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. 

- Służbę rozpoczął w 2003 roku w komisariacie IV w Wałbrzychu, w referacie prewencji, następnie zdania wykonywał w referacie kryminalnym. W ramach służby w Centralnym Biurze Śledczym zajmował się zwalczaniem przestępczości kryminalnej i narkotykowej – informuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowa kłodzkiej policji. - W 2009 roku objął stanowisko zastępcy komendanta komisariatu III w Wałbrzychu, a po reorganizacji jednostek był zastępcą komendanta komisariatu II w Wałbrzychu. Od października 2016 roku pełnił obowiązki zastępcy komendanta miejskiego ds. Prewencji. Nominowany na to stanowisko został w marcu 2017 roku. W lutym 2020 roku awansował na stanowisko I zastępcy komendanta miejskiego i w Wałbrzychu – uzupełnia oficer prasowa.

 

DOWIEDZ SIĘ DO JAKIEJ KRADZIEŻY DOSZŁO W KŁODZKU

SPRAWDŹ, JAK ZAKOŃCZYŁ SIĘ POŻAR W KROSNOWICACH

OBEJRZYJ NAGRANIA Z POŻARU W STRONIU ŚL.

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko. Nowy szef kłodzkich policjantów

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Fot. Janusz Polska.org

Kłodzko: Sprawa śmierci 3-letniej dziewczynki okazuje się mieć drugie dno. Czy warto wstrzymać się z osądami wobec matki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×