REKLAMA

Kłodzko: Mężczyzna zmarł na ulicy Okrzei

Kłodzko: Mężczyzna zmarł na ulicy, nie udało się mu pomóc

Fot. Redakcja

Kłodzko: Na ulicy Okrzei doszło do tragicznego zdarzenia. Nie żyje starszy mężczyzna.

Kłodzko: We wtorek, 12 stycznia ok. godziny 18.00 doszło do tragedii na ul. Okrzei, w centrum Kłodzka. Znamy relację świadków zdarzenia. 

 

Mężczyzna zasłabł 

Z relacji świadków wynika, ze ok. 80-letni mężczyzna jechał z rodziną autem osobowym. Zasłabł i stracił przytomność. Jadąca z nim kobieta wyciągnęła go z samochodu i wezwała pomoc. Zanim przyjechała kartka pogotowia, nieprzytomnego mężczyznę zaczął reanimować lekarz, który akurat znajdował się w pobliżu. Niestety, pomimo tego nie udało się przywrócić funkcji życiowych i mężczyzna zmarł na miejscu. 

Romuald Piela, Natalia Kołodziej

 

Kłodzko: Mężczyzna zmarł na ulicy Okrzei

 

Kłodzko - śmiertelny wypadek na ul. Nadrzecznej. Kliknij, aby przeczytać artykuł 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko: Mężczyzna zmarł na ulicy Okrzei

Fot. Bartosz Tyrawa

Kudowa-Zdrój: Wczoraj kierowcy, jadący w stronę Czech, mogli być nieco zdziwieni. Po ulicy spacerowała krowa.

Fot. Urząd Miasta Kudowa-Zdrój

Kudowa Zdrój: Do wczoraj trwał Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej. Do miasta przyjechało wiele znanych osób. Wśród nich był Antek Królikowski - syn Pawła Królikowskiego, inicjatora festiwalu.

Fot. Redakcja

Nowa Ruda: 7. edycja Festiwalu Góry Literatury już za nami. To było 9 dni pełnych inspirujących i ciekawych spotkań. Sprawdź co wydarzyło się ostatniego dnia festiwalu Olgi Tokarczuk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×