REKLAMA

Julia jedzie na leczenie do Stanów!

Julia osobiście przekazała radosną wiadomość na Facebooku

Na tę informację czekało całe mnóstwo osób, jednak najbardziej Julia. To właśnie na nią przez ostatnie miesiące zbierane były pieniądze. Dzięki zebranej sumie - ponad 7 milionów złotych, mógł zostać podpisany kontrakt ze szpitalem w USA, gdzie Julia Kuczała przejdzie leczenie zakładające serię autologicznych przeszczepów szpiku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Julia jedzie na leczenie do Stanów!

Obrazek użytkownika Gilu
  • Gilu
  • 23-09-2020

Super !! Julcia trzymaj sie a wy ludziska wplacajcie dalej bo kasa bedzie nadal potrzebna !
Obrazek użytkownika Gilu
  • Gilu
  • 23-09-2020

Super !! Julcia trzymaj sie a wy ludziska wplacajcie dalej bo kasa bedzie nadal potrzebna !

Druga fala pandemii skutkuje zwiększoną liczbą wniosków o wsparcie działań przeciwkryzysowych samorządów, systemu ochrony zdrowia, służb sanitarnych, ośrodków pomocy społecznej i innych instytucji przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Aby usprawnić proces zamawiania wsparcia w marcu powstała „Platforma Wsparcia WOT”, dzięki której proces wnioskowania o pomoc wojska został maksymalnie uproszczony i odbiurokratyzowany.

Fot. MM

Protestujący w obronie praw kobiet zebrali sie przed biurem senatorskim Aleksandra Szweda z PiS.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×