REKLAMA

Maraton narciarski

Nikt nie rywalizował jeszcze na nartach na tak długim dystansie

10 marca 2018 w Bielicach, w Górach Bialskich, odbędzie się trzecia edycja maratonu narciarskiego stylem klasycznym SGB ULTRABIEL. Maraton rozegrany zostanie na najdłuższym dystansie w Polsce - 60 km. Będą też biegi towarzyszące na 30 km i 13 km. Czyli start w Bielicach z trasą o długości 30 km prowadzącą po polskich i czeskich trasach biegowych w Górach Bialskich. Uczestnicy biegu na 60 km pokonają tę pętlę dwa, a na 30 km - jeden raz. Rywalizacja na 13 km odbywać się będzie na innej pętli. Do startu zarejestrowało się ponad 190 osób z całej Polski. Zapisy trwają!

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Maraton narciarski

100 tys. zł przekaże gmina wiejska Kłodzko powiatowi na remont drogi Starków – Krosnowice.

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w II Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 8 października w Nowej Rudzie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×