REKLAMA

KIEROWCO, będą KORKI

Będą poważne utrudnienia na przejściu granicznym

Czesi w lipcu ruszą z remontem drogi krajowej nr 33 w Nachodzie (przedłużenie polskiej drogi krajowej nr 8). W związku z tym wydłuży się czasu przejazdu przez przejście graniczne Kudowa Słone – Nachod. Jest to główne przejście graniczne pomiędzy Polską i Czechami w województwie dolnośląskim. W ciągu doby przejeżdża przez nie średnio ponad 8.100 samochodów, w tym 2.400 ciężarówek. Utrudnienia, jak informują drogowcy, wystąpią nie tylko na samym przejściu granicznym, ale także na odcinku drogi 33 po obu stronach Nachodu. Remont potrwa do października. Wybierając się w tym czasie do Czech warto zastanowić się, czy nie skorzystać innego przejścia drogowego np. w Boboszowie lub Tłumaczowie. Całodobowej bieżącej informacji o warunkach przejazdu drogami krajowymi w województwie dolnośląskim udziela Punkt Informacji Drogowej (PID) we Wrocławiu, pod nr telefonu (071) 320 98 18.

 

Chcesz być na bieżąco? Czytaj Gazetę Kłodzką!

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): KIEROWCO, będą KORKI

Obrazek użytkownika ...
  • ...
  • 18-06-2016

Wracam , wracam .

Przedstawiamy dane frekwencyjne w drugiej turze wyborów prezydenckich w niedzielę, 12 lipca.

Fot. MM

Mieszkańcy powiatu kłodzkiego od rana głosują w wyborach prezydenckich. Póki co w lokalach wyborczych nie ma kolejek. Nie doszło także do niepokojących zakłóceń.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×