REKLAMA

Przejdą 440 km

pixabay.com

Jeszcze do jutra możesz dołączyć do sztafety idącej Głównym Szlakiem Sudeckim

W dniach 25 do 29 sierpnia grupa osób ze Studenckiego Koła Przewodników Sudeckich z Wrocławia zadeklarowała przejście non-stop Głównym Szlakiem Sudeckim im. M. Orłowicza. Do przejścia jest około 440km. Rozpoczęcie sztafety: wtorek 25.sierpnia, ok. godz 15-16 z Prudnika. Planowane zakończenie: sobota 29.sierpnia w późnych godzinach wieczornych w Świeradowie-Zdroju.

Każdy może się zapisać. Jedyną obowiązującą formą zapisów do udziału w Sztafecie GSS jest wypełnienie formularza znajdującego się pod tym linkiem: http://goo.gl/forms/m93hWnzkxc

Wypełniając formularz zgłoszeniowy należy podać swoje dane kontaktowe oraz wybrać preferowane odcinki przejścia sztafety. Można jeden, można kilka. Można też zaznaczyć opcję "bez znaczenia" co będę rozumieć jako pełną dyspozycyjność w okresie trwania sztafety.
W przypadku problemów z obsadzeniem któregoś z odcinków, będę się kontaktować bezpośrednio z osobami z odcinków sąsiednich.

Na potrzeby logistyczne w obsłudze sztafety będzie uczestniczyć auto osobowe, które będzie dowozić i odwozić w kluczowe miejsca uczestników przejścia. W związku z tym będzie organizowana zrzutka na paliwo, zapewne w wysokości ok 10zł/os. Prosiłbym aby zadeklarować swój udział w sztafecie najpóźniej do 15.sierpnia,co ułatwi to zaplanowanie transportu.

Cała impreza ma charakter niekomercyjny.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Przejdą 440 km

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×