REKLAMA

Kibicuj nad wodą

Wiemy, co będzie się działo w Strefie Kibica w Gorzuchowie. Sprawdź!

 

Strefa kibica w Gorzuchowie już od najbliższego piątku

Mecze na wielkim telebimie, turnieje sportowe, artystyczne i kulinarne - sprawdź, co przygotowali organizatorzy!

Piłkarski festyn w Gorzuchowie to nie tylko meczowe transmisje na olbrzymim telebimie. Organizatorzy przygotowują dla kibiców i ich rodzin szereg imprez towarzyszących. Będzie można popływać kajakiem, spróbować sił w jeździe konnej, wziąć udział w turniejach sportowych, artystycznych i kulinarnych, a nawet wylicytować atrakcyjną działkę przy gliniance po nieczynnej żwirowni.

Pomysł stworzenia piłkarskiej strefy kibica w Gorzuchowie rzucił Tomasz Grzesiak, prezes firmy Bielinex Beton. To on zaoferował, że wesprze to gigantyczne, 19-dniowe przedsięwzięcie pieniędzmi.

PRZECZYTAJ PEŁNY PROGRAM WYDARZENIA

Niemal od razu przyłączył się do niego Stanisław Longawa, wójt Kłodzka. Samorządowiec zaoferował pomoc podległych mu instytucji, między innymi ośrodka kultury z Ołdrzychowic i ochotniczych straży pożarnych - Wójtowi należą się słowa uznania, że zgodził się wejść w to karkołomne przedsięwzięcie - mówi Tomasz Grzesiak. - Chcemy, żeby nasza lokalna strefa kibica codziennie tętniła życiem, żeby przyjeżdżali do niej nie tylko kibice, ale także całe rodziny - dodaje szefa Bielinexu.

I rzeczywiście, oprócz transmisji wszystkich meczów, będzie można opływać kajakiem, pocwałować konno, pokręcić się na karuzeli i wziąć udział w konkursach sportowych, artystycznych i kulinarnych. Dodatkową atrakcją mają być licytacje działek przy zalewie po żwirowni. Aukcje rozpoczną się od ceny 1 zł. Więcej informacji o piłkarskim festynie można uzyskać w O środku Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko w Ołdrzychowicach (tel: 74/868 92 42, kom. 603 306 733, www.okgk.pl).

Romuald Piela

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kibicuj nad wodą

Każdego roku samorząd województwa przeznacza ze swojego budżetu 5 mln zł na ochronę zabytków. W tym roku pieniądze te pozwolą przeprowadzić renowację i najpilniejsze prace konserwatorskie przy 146 obiektach, w tym w siedmiu w powiecie kłodzkim.

To już pewne. Reaktywują linię.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×